Пластилин_Колец• 10 октября 2025
Вважаю що тцк
мають ходити по квартирам. Стільки ухилянтів навкруги. А ви як думаєте? Може петицію створити?
Чучело-Мяучело• 10 октября 2025
Думаю, що тцк повинні розформувати, позвільняти корумповане і тупе керівництво, взяти фокус на збереження життя кожного військового і тоді не треба буде по хатам ходити
Железобетон• 10 октября 2025
Вважаю, що такі вважателі, як ви не повинні стримуватися, а йти в окопи.
Пластилин_Колец
• 10 октября 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Вважаю, що через таких як ви пора мобілізувати жінок.
Теж згодна.
Анонимус Я• 10 октября 2025
І як будуть захищати країну ті, хто зовсім цього робити не вміє і навіть не зацікавлений. Більшість людей не мають тут в Україні ні квадратного метра житла, ні квадратного метра землі. Що вони мають чи хочуть захищати? А в школу і садок туалетний папір і навіть питну воду завжди купують батьки.
Маска-0b9f• 10 октября 2025
Я думаю, что в таком случае каждая квартира с ухилянтом,превратится в фортецю с обороной.
БезникаяЯ• 10 октября 2025
Ответ дляСмайликівна
Вважаю, що це фото пряме відношення до вашого розума
Шикарная картинка! Украла:)
Маска-0b9f• 10 октября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Здрасьте,тцк только во вкус небедной жизни вошли,а вы хотите этим птенчикам крылышки на лету подрезать.
Чучело-Мяучело• 10 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
І не кажіть 🤦♀️
Пластилин_Колец
• 10 октября 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Вы с Купянска строчите?
З Вінниці
Я только за!• 10 октября 2025
На минуточку представим что мобилизовали всех.
Размножаться с кем ?
Какое следующее поколение украинцев?
Размножаться с кем ?
Какое следующее поколение украинцев?
Бензопирен• 10 октября 2025
Они и сейчас ходят, и давно ходят. Личный пример-за сыном, в прошлом году, приехали, и не патрульные, не участковый))) приехала группа захвата, в брониках, с автоматами, 3 человека. Пол часа бились под подьездом. никто из соседей не открыл слава богу двери.
Сусідка зверху• 10 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Считаю что вам подлечиться нужно
Выше спрей предлагали. Уверена, эффективный )
Черный Ловелас• 10 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
З Вінниці
О знаменитый Винницкий котел, сочувствую вашему горю. Держитесь.
Nathalie27• 10 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
Размножаться с кем ?
Какое следующее поколение украинцев?
Размножаться с кем ?
Какое следующее поколение украинцев?
Навіть тих, у кого є відстрочка? Навіть депутатів і їх помічників?
Пластилин_Колец
• 10 октября 2025
Ответ дляБензопирен
Ваш син, певно, хороша людина.
А мій сусід ухилянт влаштовує постійні п’янки, не висипаємось. я б двері в під’їзд відкрила.
Nathalie27• 10 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Ваш син, певно, хороша людина.
Чим йому допоможе мобілізація?