Не вмію заміряти• 10 октября 2025

Як там з прогнозами і передбаченнями на жовтень?

Пам´ятаєте колись була тема, в якій порадниця передбачала, що в жовтні на росії станеться якась криза. То вона відмінилась чи ще можна сподіватись?)
Можливо зараз ви читаєте цю тему, то чи змінився ваш прогноз щодо майбутніх подій? Сни, видіння і все таке інше?
Про реалістичні варіанти давайте не будемо))

А ще на початку війни була тема зі Стильною штучкою, може хтось знає, чи вона ще щось відписувала?
Світла немає, води немає, інтернет ще є. Працювати не хочеться)
Туся муся• 10 октября 2025
Ответ дляСкромняшка
Через путіна нічого не відбувається, скільки можна вам це пояснювати!?
Не любите Зе, я теж, але вже немає сечі терпіти ці борошна і читати про зелену жабу.
Через путіна відбувається, але през має бути в першу чергу дипломатом.
Скільки в нас людей загинуло і ще загине, страшно подумати. А можна було це все припинити.
Скромняшка• 10 октября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
економічна криза там дійсно посилюється, але якщо їхні штани підтримує Китай, то вони і в умовах кризи можуть воювати(
А зараз не підтримує? Підтримує. Криза розгортається? Дефіцит бюджету 8 трильйонів. Це дуже багато.
Ви думаєте, що Китай готовий стільки валити в рашу? То чому цього не робить?
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Пока из реальных прогнозов вижу большие проблемы с электричеством и газом. Ни о каких прекращениях огня и боевых действий ситуация не говорит
та да
реальність така, що українці виживають - як від дій зовнішнього ворога, так і від внутрішніхь зловживань
тоді як оркосранці шикують(((
автор Не вмію заміряти • 10 октября 2025
Ответ дляТуся муся
Та які вибори, якщо зе сказав , що вибори будуть через пару років після війни. Буде тягнути , скільки зможе. Були можливості для перемовин 2 рази, через кого вони не відбулися ......
не було ніяких можливостей, ніхто з росії перемовлятись не збирався. Це навіть Трамп зрозумів, а у нього є проблеми з когнітивними здібностями) а ви не можете.
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляСкромняшка
Фронт, бойові дії - двіж йде, ознак зупинки немає.
Переговори і заяви, які ми чуємо в інфопросторі це одне. Насправді поза цим йдуть перемовини, які сигналізують про те, що кінець 25, перший квартал 26 зупинка активних бойових дій, швидкі вибори.
Наскільки це правда, побачимо.
ви реально в це вірите?
Маска-0b9f• 10 октября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
було б непогано)) але давайте все ж прогнозувати, а не мріяти))
Вы такая противоречивая.Реалистические сценарии и мечты не хотите.И это всё одновременно
Ответ дляСкромняшка
не знаю, але думаю, що може допомагати більше
Ответ дляМаска-0b9f
нуу...хочеться чуда якогось))
Скромняшка• 10 октября 2025
Ответ дляТуся муся
Якщо ви сумніваєтесь в умінні дипломатичному Зе, то згадайте, скільки лідерів, які дійсно є за професією дипломатами, спілкувалися з путлєром? І що, хтось домовився?
Я погоджуюсь, що до нашого президента є питання, але те, що ви написали це, вибачте, пояснення для учня 6 класу, або банальна маніпуляція.
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляСкромняшка
Мої логічні висновки лише в тому, що певна яскрава .опа з економікою раші буде з середини 2026. Якщо путін це розуміє, а я думаю, що так, то можливо він «дьоргне стоп кран» раніше.
Але це все висновки однієї маленької людини.
а хіба путлєру не все рівно? йому і так сокро сдихати - ну не живтиме він 101 рік.. то йому по ідеї по болту що там після нього.. воює тут і зараз((
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляТуся муся
бо кормушка - то круто((( от і сидять-жеруть
Спілий баклажан• 10 октября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
а где наши миллионы?
На счетах Ощадбанка. Каждый украинец получит миллионы за счёт репараций.
Ответ для40каградусная
взагалі-то воно збирається жити до 150 років)
І до речі купу бабла витрачає на фонд, який займається геронтологією, там де його донька заправляє.
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
шукаємо золоту серединку)
Скромняшка• 10 октября 2025
Ответ для40каградусная
О, тут ви помиляєтесь. Манічка всіх диктаторів - прожити якнайдовше. Повірте, путін вмирати точно не збирається. Як би ви мали стільки влади, бабла чи хотіли б ви вмерти? Не думаю.
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляСкромняшка
моя непопулярна думка - у цій жопі, що відбувається, на ранок після жахливої ночі люди має право мріяти про мир і видавати на-гора пояснення ’аля учень 6 класу’ - бо її мозок хоче миру. Крапка...
Розвідка Маші• 10 октября 2025
Вот последние новости, флот межгалактический скоро прибудет, готовьте рюкзачки, возьмут только просветленных с собой
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
фігасе.. я пропустила
воно реально вірить що протягне до 150?..

нє, ну якщо припустити що це двойнік-тройнік... то в теорії можна ж щороку нового упиря клепати пластикою і видавати тупому народові як святе чудо... чи чудовище?))
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляСкромняшка
ну я з позиції що навіть якщо він свій оркостан розвалить, мівльйони під подушкою дадуть йому можливість ще 1-2 роки... чи скільки йому не дай Боже більше відведено... прожити в комфорті
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
ну може оркосранців всіх скопом зхаберуть?.. на досліди... міжгалактичні)
Латвийские_Номера• 10 октября 2025
Ответ для40каградусная
Погидують…
40каградусная• 10 октября 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Погидують…
ну тоді на добрива червякам... хай слугують їжею в рамках розвитку нової цивілізації
Ответ для40каградусная
всі хочуть миру, але рівень критичного мислення у всіх різний.
Вірити в те, що дипломатія може зупинити маньяка дуже наївно. От дипломати мають домовитись і все тут. От я так вранці топнула ногою і сказала ’світло має бути, енергетики мають його відновити, бо я хочу кави і все тут’...тільки світла досі немає.
Ответ дляРозвідка Маші
ооо ну це вже щось цікаве)) а не всі ці тарологи і астрологи))
Мию чакри щоденно• 10 октября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
так а який ви хочете кримський міст впаде, путін помре, росія розвалиться?
’кацапи виздихають...війна скінчиться...’- писала сьогодні біженка з Фінляндії)
Ответ дляМию чакри щоденно
якщо вони всі разом виздихнуть, то станеться екологічна катастрофа)
Блін, вона навіть померти без шкоди для нас не можуть.
18 мнеУЖЕ• 10 октября 2025
Ответ дляВареничніца
Жопа
На раші? Так
Мию чакри щоденно• 10 октября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
і не кажіть, і так вже засрали нашу землю своїм кацапським непотребом...
Ответ дляМию чакри щоденно
пощастило з сусідами((
Конфиденциальность• 10 октября 2025
Автор, тут обещают это каждый сезон
А ещё закрытие границ из-за вируса
Ну и войну в ЕС, каждый год регулярно на осень