Идеальная оптимистка• 28 октября 2025

28 жовтня розпочнеться опалювальний сезон?

28 жовтня в Україні офіційно розпочнеться опалювальний сезон,— Зеленський.
ви вірте, що розпочнеться?
Не цілуюсь з бодуна• 28 октября 2025
Кожне місто саме встановлювати по температурному режиму.
Видна міленіалка• 28 октября 2025
В Полтаві з 3 листопада, вчора вже на засіданні міськ ради вирішили.
Гарнюнька• 28 октября 2025
Не те щоб вірю, але сподіваюся.
Як_наготую...• 28 октября 2025
Ну якщо зеленін сказав - віримо! Ця людина ще ні разу не брехала українському народу)
автор Идеальная оптимистка • 28 октября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Тобто якщо десь включать один будин, рахуйте вже розпочався. А взагалі включають поетапно, в кращому випадку на два тижні затягнуть.
Ответ дляЯк_наготую...
А як вам те, що таку новину доносить сам президент! начебто це якесь його досягнення, а не так було завжди.
Як_наготую...• 28 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Головне, що відповідати за невідповідність цих слів реаліям будуть інші! Наш приЗЕдент несе народу лише гарні звістки!
из желе я• 28 октября 2025
Передвиборчі обіцянки які ми заслужили.
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Та в Україні вже давно зафіксовано середню температуру нижче 8 градусів, чи який ще треба температурний режим?
Просто каралева• 28 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ні, сезон розпочинається коли місцева влада приймає таке рішення. До чого тут якийсь один будинок? Про 2 тижні взагалі смішно. Це хіба що в Києві. У більшості міст це 1-3 дні
Непогодка• 28 октября 2025
У меня уже с прошлого понедельника есть.
Дама_из_рекламы• 28 октября 2025
У нас сначала начался отопительный сезон, ещё 15 октября. А потом наверное мер( ну или кто там руководит нашей громадой) получил по башке и отопление отключили. Скорее бы включили опять, у меня кот мёрзнет
Ответ дляНепогодка
А ви де, яке місто, у вас централізоване опалення?
Непогодка• 28 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Чернігів, централізоване.
Ответ дляНепогодка
Чернігів, централізоване.
Добре що ви в теплі, а світло як увас?
Непогодка• 28 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Добре що ви в теплі, а світло як увас?
Є, зараз без відключень поки що.
Не цілуюсь з бодуна• 28 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Скільки днів?
Середньодобова має бути
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Скільки днів?
Середньодобова має бути
Та є вже три дні підряд.
Не цілуюсь з бодуна• 28 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Та є вже три дні підряд.
В нас не має. В день 14-15 градусів. Вночі 4-6
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А ви думаєте, що рахується 14+6/2? Ні, рахують за кожну годину доби сумують і ділять на 24, і якщо у вас 12 годин температура 5 градусів, то середня буде менше восьми.
Фляшка на трьох• 28 октября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
в нас так само..
Не цілуюсь з бодуна• 28 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я прекрасно це знаю

Але я вас’обрадую’ опалення взагалі може не бути.
Цього не пишуть - але газову інфраструктуру бомблят як ніколи
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я прекрасно це знаю

По всій Україні вже зафіксовані температури нижче 8 градусів. Нам як завжди нічого не говорять де той газ, чи є він чи не має, опалення ж сказали включать, значить десь мають взяти.
Голена блондинка• 28 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
В Киеве начнут включать с завтрашнего дня, в течении 7 дней - Кличко
Екатерина27• 28 октября 2025
Ответ дляНепогодка
Чернігів, централізоване.
Это тот самый Чернигов, про который везде кричат, что катастрофа, ни света, ни газа, ни воды? Или какой-то другой Чернигов? ( сарказм)
Ответ дляЕкатерина27
Теж здивована, але краще так
Екатерина27• 28 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Теж здивована, але краще так
Да конечно это хорошо, кто ж спорит. Просто нам тут совсем другую историю рассказывают. Что там просто жопа, ничего нет, все выбито, ни света, ни воды, какое там отопление…. Люди на кострах на улице готовят. А оно вон оно как…
Непогодка• 28 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Теж здивована, але краще так
Електроенергії не було зовсім по місту біля доби, потім були графіки, от кілька днів зовсім не вимикали у нас, у когось може і вимикають, не знаю. Води не було теж недовго, майже відразу все зробили, газ був і є. Можливо по області гірше, а у самому місті нічого катастрофічного немає.
Ромашка -3390• 28 октября 2025
Ответ дляНепогодка
Чернігів, централізоване.
Ого, в Чернигове быстрее включили отопление, чем в Киеве
И ещё и без отключения света
Ваааау

А в новостях писали ,что гуманитарная катастрофа, ни света, ни воды, ни тепла
Мы вас так жалели
Непогодка• 28 октября 2025
Ответ дляРомашка -3390
И ещё и без отключения света
Ваааау

Мы вас так жалели
Ну добу була катастрофа, ще й зв’язку та інтернету майже не було) У дитячих садках взагалі опалення вже тижні зо два є.