Пожарник• 10 октября в 15:11
Тупко після корони
Хворіла в 20 і 22 роках. В 21 робила Пфайзер.
Десь з рік - два стала помічати таке собі потупіння. Із пам´яттю теж погіршився стан. Білоба, кортексін, гліатилін, актовегін, нікотинова кислота - допомагають трошки на деякий час. Пам´ять дуже засмучує. Я просто не пам´ятаю, де що залишаю. Усе вже записую, але забуваю ті записи читати. 43 роки. 2 неврологи сказали, що це не деменція, не Альцгеймер. Робила МРТ. Тепер хочу зробити пет-кт голови. Може, ще щось порадите.
Пожарник
• 10 октября в 15:17
Ответ дляSo_so
А как у Вас с тревожностью?
Ну, не флегматик точно. Але це як у психа питати, чи вважає він себе хворим. Звісно, мені здається, що хвилююся я не просто так, а по темі.
Чарівне зіллячко• 10 октября в 15:17
Де збираєтесь робити пет кт в Україні?))
Чи робити аби що, лиш би робити?
Помидорина• 10 октября в 15:19
Ответ дляПожарник
После того, не означает в следствие того. При чем тут ковид, если время идёт и вам уже 43?
Ну и жить в войне это вам не спа курорт
Я не чарівниця вам• 10 октября в 15:21
В мами теж таке було . Після кожної корони стан аналогічний .
Да, я блондинка!• 10 октября в 15:27
Сделайте фсг и лг на 3-5 день цикла. Возможно, начинается пременопауза, дефицит эстрогенов проявляется в том числе и изменениями когнитивных функций
Аленький носочек• 10 октября в 15:29
Ответ дляПожарник
оці всі препарати - то мертвому припарка. Ви знаєте, що забування - це одна з основних властивостей мозку під час опрацювання інформації?
Пам’ять треба тренувати як і все тіло, спорт до речі теж важливий, вам треба формувати нові нейронні зв’язки, а не ці всі таблетки-вітамінки
Пожарник
• 10 октября в 15:31
Ответ дляАленький носочек
Я надзвичайно тренована, і продовжую тренуватися. В мене вже 2 вищі освіти, і зараз здобуваю третю. Постійно читаю і вчу щось.
Аленький носочек• 10 октября в 15:32
Ответ дляПожарник
тоді не дивуйтесь, якшо стільки в себе впихаєте, що щось буде витіснено
Пожарник
• 10 октября в 15:35
Ответ дляАленький носочек
I так не так, і так не так)
Ну так у попередні періоди навчання таких проблем не було.
Аленький носочек• 10 октября в 15:39
Ответ дляПожарник
I так не так, і так не так)
мабуть, ви були молодші і місця в голові було більше)))
це трохи жарт, а трохи і не жарт.
Академічне навчання - супер, але не зовсім те. Я мала на увазі інші тренування - це і вправи спеціальні і вивчення чогось кардинально нового. Спорт і танці, прогулянки на свіжому повітрі, здоровий спосіб життя загалом.
Почитайте як утворюються нові нейронні зв’язки, це прості дієві рекомендації
це трохи жарт, а трохи і не жарт.