КоКоКоКоКоКо...• 10 октября 2025
Мужики перегорают быстрее
Так неприятно смотреть, когда девчонка или женщина, красивущие, статные, а рядом партнер даже не смотрит в ее сторону, а изначально же добивался, хотел, прилагал усилия
Очень частое такое явление
КоКоКоКоКоКо...
• 10 октября 2025
И как же радуется душа когда видишь что мужчина не сводит глаз со своей женщины, но это гораздо реже вижу
Чаще наоборот
Федорино Горе• 10 октября 2025
Ответ дляКукарачка
как Чарльз и Диана.
Діана не красива і тупа що курка. Школу ледь закінчила
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Зато человечная , с красивой душой
Федорино Горе• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Зато человечная , с красивой душой
Що красивого? Переважна більшість жінок в її статусі і трохи нижче роблять те саме, навіть більше за неї. Піар - він такий.
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Что в вашей жизни не так? Почему вы злая ?
КоКоКоКоКоКо...
• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Тупая видимо потому что
Федорино Горе• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Я? Вам здалося. Я просто не баран із стада, якому піар компанія як вклала вигідну для Діани картинку - значить треба мовчки проковтнути і повірити. Єдине її досягнення: народилася в сім´ї з тітулом. Що зробило можливим стати вигідною партією для принца. Зробити себе щасливою і чоловіка забракло мізків.
Федорино Горе• 10 октября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Тупая видимо потому что
Ви про себе? Жаль, сподівалася достойний співрозмовник чи автор теми. Може це не я тупа, що не захоплююся Діаною, як інші зі стада, а ви?
Рожки-да-ножки• 11 октября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Я б не називала це досягненням, швидше, покарання. Ця жінка була достатньо розумною та вільною, щоб класно прожити своє життя, але їй не повезло вийти заміж за принца
Її чоловік тупеньке стадо, якому забракло волі відстояти своє право на свої почуття
3@йk@• 11 октября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Думаю не каждая женщина возьмёт на руки, погладит , прижмёт к себе больных грязных детей. Да многих вынуждает заниматься благотворительностью статус , но Диана делала это от чистого сердца , не побрезговав.
А по поводу мужа , если он уже на тот момент любил другую , о каком семейном счастье могла идти речь? Представляете какие там были чувства если он даже после смерти Дианы вместе с этой женщиной до сих пор. Так как Диана должна была сделать счастливым человека которому была не мила? И при чем здесь ее ум.
Федорино Горе• 11 октября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Не була вона достатньо розумною - і крапка. Її старша сестра - так. А вона - тупеньке стало. Чи ви вважаєте, що їх проти волі заміж видали?
Федорино Горе• 11 октября 2025
Ответ для3@йk@
Хворих і грязних дітей насправді багато хто гладить і обнімає. Тільки не всі на цьому піаряться.
І до речі, життя тих дітей кращим не стало. Зате на фото класні всі вийшли
Не цілуюсь з бодуна• 11 октября 2025
Ответ для3@йk@
А ще вона якщо не перша, то одна з перших публічних персон почала відвідувати і торкатись людей хворих на снід.
Не цілуюсь з бодуна• 11 октября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Послухайте її інтервью і поцікавтесь життям.
Ну і себе згадайте в 19 років
Федорино Горе• 11 октября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну і себе згадайте в 19 років
Послухайте інтерв´ю оточуючих, поцікавтеся її життям не тільки з її вуст.
І так, я себе пам´ятаю у свої 19, в мене не було цілі з дитинства вийти вдало заміж
. Про це вона ж сама і каже.
Федорино Горе• 11 октября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ой, ну добре. Перша торкалася. Все. Ви мене перемогли. Це велике досягнення - торкатися. Вона взагалі всіх торкалася.
Якусь дію хтось та робив вперше
Тантрический кекс• 11 октября 2025
Тоже считаю Диану малосимпатичной. Бабкины наряды, бабкин начес и стрижка - и это у них считалось олдмани-стайл тогда в британии.... Нескладная фигура, глаза навыкате, взгляд исподлобья на всех и нос....детей своих одергивала, журналистов - этот отпихивающий жест все видели. Мужа не любила - чё замуж пошла, насильно отдали? Чай не в мусульманской стране.
Человек родился в богатой семье, могла себе позволить много более, чем остальные. Жизнь на виду и привычка делать многое на камеру. Впрочем как и сидеть с недовольным видом на массовых мероприятиях. Что-то я у современных принцесс такого не видела.
Обычная аристократка, которая особо ничего не добилась, много пиара и шумихи от фанатов.
Рожки-да-ножки• 11 октября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Такі шлюби відбуваються не за бажанням в почуттями, тому так, проти волі.
Не цілуюсь з бодуна• 11 октября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Якусь дію хтось та робив вперше
Вас не переможеш вже.
Ви трохи не розумієтесь на ситуації зі снідом у світі в ті роки.
Федорино Горе• 11 октября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Єдиний, хто був проти своєї волі, то принц. Ви хоч трохи вивчіть біографію не від Діани, а від її рідних, подруг і навіть бабусі. Зрозуміло, чому у вас такий каламбур і ви захоплюєтеся ....нічим.
Федорино Горе• 11 октября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вас не переможеш вже.
Звісно що ні. Розуміюсь на ситуації зі СНІДом. Це не робить автоматично її красунею і розумною і святою.