Відкушу все що стирчить• 11 октября в 22:41

Чи можна приймати ліки певний час після закінчення терміну придатності

Чи можна приймати ліки певний час після закінчення терміну придатності,чи тільки як термін придатності закінчився то не можна? У мене таблетки Еслотин (дезлоратадин) брали із запасом і не використали ,термін придатності закінчився 09.2025,їх вже не варто приймати? У різних джерелах пишуть що будь які ліки категорично не можна після закінчення терміну придатності
ВерСаСе• 11 октября в 22:41
кажуть що можна протягом 6 міс ще
Сиреневенькая• 11 октября в 22:41
Я на дату не дивлюся. Мене колись вилікував амброксол з протермінуванням 15 років
Смайлик• 11 октября в 22:42
Можна, якщо це не антибіотик.
Крошка Енот• 11 октября в 22:42
Полгода можно
Трейдер кріпти• 11 октября в 22:42
Десь читала, шо мінімум 30% можна додавати до терміну. На скільки це так не знаю, але сама так приймала і все діяло, все ок.
Розбещена цяточка• 11 октября в 22:42
Головне - не очні краплі
автор Відкушу все що стирчить • 11 октября в 22:44
Ответ дляВерСаСе
кажуть що можна протягом 6 міс ще
Просто Гугл пише сто категорично не можна, змінять властивості препарату або небажані реакції будуть. А ліків Еслотин від алергії які із запасом брали,друга упаковка зовсім не почата і виявилося що у вересні термін придатності закінчився
Колишня муза• 11 октября в 22:44
Ответ дляСмайлик
Можна, якщо це не антибіотик.
все антибиотики по гум помощи в больницах свежак просрочка на пол года
Смайлик• 11 октября в 22:45
У мене свекруха колишній медпрацівник. В лікарні колись офіційно невідкриті ліки вважались годними +1 рік від кінцевої дати. Окрім антибіотиків.
ВерСаСе• 11 октября в 22:45
Ответ дляВідкушу все що стирчить
не думаю що все що в Гуглі написано правда

але у тут вам 100 відсоткової гарантії ніхто не дасть(
Колишня муза• 11 октября в 22:46
Ответ дляВідкушу все що стирчить
сейчас начало октября - если вам нужна срочно эта таблетка - пейте - если нужна будет весной - то выбросить
автор Відкушу все що стирчить • 11 октября в 22:47
Ответ дляВерСаСе

То зрозуміло що Гугл не все що пише правда, тому вирішила спитати чи можна взагалі хоч якийсь час після закінчення терміну приймати ліки
ВерСаСе• 11 октября в 22:49
Ответ дляВідкушу все що стирчить
а вони самі по собі дорогі?
Телячі ніжноСті• 11 октября в 22:49
Якщо це всього місяць-два прострочено, то п´ю без проблем. І це при тому, що я загалом досить тривожна) Мене ще вчили дивитися, чи не почала таблетка розсипатися.
Почемучечка• 11 октября в 22:52
Коли почалась війна, то батьку в лікарні видали лтироксин прострочений і якийсь гуманітрний, в нас його не продавали і зараз не продають, то там же і сказали, що ще півроку можна приймать. То я не пам´ятаю чи саме їх батько приймав чи знайшов свіжі, але аналізи були в нормі
Смайлик• 11 октября в 22:59
Ответ дляСиреневенькая
Я так дитині декілька днів температуру збивала парацетамолом. А потім тільки побачила, що він уже 3 роки, як протермінований. Збивав нормально, але спеціально б не ризикувала так.
автор Відкушу все що стирчить • 11 октября в 23:27
Ответ дляВерСаСе
а вони самі по собі дорогі?
Останній раз як брали то за упаковка 10 таблеток більше 150 грн було точно,я точної ціні не пам´ятаю.
автор Відкушу все що стирчить • 11 октября в 23:28
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я теж тривожна людини до дрібниць навіть,тому і цікаво питання чи можна при потребі хоч буде
автор Відкушу все що стирчить • 11 октября в 23:32
Ответ дляПочемучечка
Мені так антибіотик в лікарні дали влітку гуманітарний не наш,а який де все і інструкція не на українській мові. Так в антибіотику термін придатності закінчувався в останній день мого прийому
ВерСаСе• 11 октября в 23:43
Ответ дляВідкушу все що стирчить
ну то невелика ціна
чи вона коштує того щоб так економити - лище ваш вибір
Эта_Шикарна)• 12 октября в 00:30
Ответ дляСмайлик
Я лікар. Ніколи в лікарні не використовують прострочені лікі, ні на рік, ні на день. Все списується
Козяка-маляка• 12 октября в 02:05
Много раз принимала просроченные лекарства и всегда помогали
автор Відкушу все що стирчить • 12 октября в 02:27
Ответ дляВерСаСе
ну то невелика ціна
Річ не в економії,я можу купити їх,але зараз немає можливості,бо проблемно поїхати до міста,місто прифронтове,останнім часом не надто тихо,не всі їздять. Звісно що при можливості або сама або попрошу купити когось нові лікі
ВерСаСе• 12 октября в 02:28
Ответ дляВідкушу все що стирчить
я нічим вам не допоможу даруйте
автор Відкушу все що стирчить • 12 октября в 02:30
Ответ дляВерСаСе
я нічим вам не допоможу даруйте
Та я і не прошу допомоги,у мене лише питання було з терміном придатності ліків
ВерСаСе• 12 октября в 02:31
Ответ дляВідкушу все що стирчить
я відповіла що змогла
Диверсификация• 12 октября в 08:51
Більшість ліків ще можна приймати протягом півроку після закінчення терміну придатності, якщо вони в таблетках і не порушувався температурний режим зберігання, тобто їх не зберігали в машині чи на балконі наприклад. Навіть антибіотики в таблетках ще півроку можна приймати дорослому, це мені казали лікарі.