Попразендовна• 12 сентября в 14:12
Постінор можна сама собі призначити і випити?
Наслідки серйозні? Цикл потім лікувати довго буде нада? Що ше нкстренне є?
Проня_Прокоповна• 12 сентября в 14:16
Наслідки як наслідки. Ви обираєте: або бути вагітною, або постінор.
Цикл сам відновиться з часом
Свекруня• 12 сентября в 14:17
Принимала его 2 раза в жизни. В первый раз вообще ничего не случилось и не поменялось. Второй раз через неск дней после приема чуть кровило, цикл остался прежним
Вбигудях• 12 сентября в 14:21
теж приймала раз, ніяк не вплинуло на майбутній цикл. Через кілька днів після прийому почались місячні, як і має бути після прийому таблеток. Це рахується як 1 день нового циклу.
Королева ганделику• 12 сентября в 14:22
Постинор принимают в течении 12 часов после па, но не позднее 72 часов. Вы не успеете сходить на прием к доктору чтоб он выписал вам постинор.
Один раз принимала, ничего не изменилось, цикл как цикл.
Попразендовна
• 12 сентября в 14:24
Ответ дляКоролева ганделику
Його що, виписувати нада????
Попразендовна
• 12 сентября в 14:26
Ответ дляКоролева ганделику
Пройшло десь 15-17 годин
Попразендовна
• 12 сентября в 14:27
Ответ дляКоролева ганделику
Ну це ж не є убивство? Там ще нічого не поєдналося навіть, овуляцію я от відчуваю саме зараз, ниє. Вчора не нило.
Королева ганделику• 12 сентября в 14:27
Ответ дляПопразендовна
Його що, виписувати нада????
Та не надо, вам же написали. Идете и покупаете в аптеке и принимаете. У вас счет на часы идет.
Попразендовна
• 12 сентября в 14:29
Ответ дляНесемо світло разом
А в какой вы стране?
В Україні
Попразендовна
• 12 сентября в 14:29
Ответ дляКоролева ганделику
Ну чоловік через час два буде? Не ждать навіть???
Там демдо 72год? Я і гінекологу написала, тоже каже до 72
котопёс• 12 сентября в 14:33
Я приймала ескапел по схемі , цикл не збився, все було добре. Мені гінеколог сказала що ескапел не такий жорсткий на організм як постінор .
Попразендовна
• 12 сентября в 14:34
Ответ длякотопёс
Що там за схема?
Королева ганделику• 12 сентября в 14:38
Ответ дляПопразендовна
Почитайте инструкцию к постинору, она в свободном доступе в интернете
Пилосмок працює• 12 сентября в 14:43
Ответ дляПопразендовна
Чем позже выпить, тем меньше шансов на успех
Попразендовна
• 12 сентября в 14:50
Ответ дляКоролева ганделику
Та купила. Вертаюся вже додому
Я така бойова• 12 сентября в 14:58
Приймала Ескапел.Цикл був норм з побічних більш виражена тошнота перед критичними,і цикл почався на декілька днів раніше,навіть не такі болючі,призначила лікар.А от через рік знову довелось пити таблетку,але з наявних в нічній аптеці був лише пастинор,ну і звичайно побочки почались,згодом +10 кг,фолікулярні кісти до 6 см
Короче повний збій гормонів,ну хоч подіяли
Можливо мій організм так відреагував або може і співпадіння хто зна.Але не схоже на співпадіння якщо чесно,бо до цьго два роки не могла набрати навіть 3 кг,вага була 44-45кг то падала до 42-43кг,була помітно худа,але проблем ніяких не було зі здоров’ям.А от саме пілся пастинора +10кг
Попразендовна
• 12 сентября в 15:08
Ответ дляБокс-орун
Я использовала несколько раз в жизни, никаких проблем не было.
Постінор я вибрала. Ви який пили?
Я прийнята обидві таблетки одразу
Попразендовна
• 12 сентября в 15:10
Ответ дляЯ така бойова
Та ні, воно не залежить. Там одна й та сама діюча речовина. А от країна виробник різна.
Постінор я давноооо дуже колись пила. Я не пам‘ятаю що по циклу було потім. Але тошнот ітд не було
Я така бойова• 12 сентября в 15:21
Ответ дляПопразендовна
Короче краще так не ризикувати,і не треба пити ніяких таблеток
Попразендовна
• 12 сентября в 15:32
Ответ дляЯ така бойова
Я просто ніяк не очікувала, що чоловік - шо в 15 років, шо в 40. Ума палата
котопёс• 12 сентября в 15:51
Ответ дляПопразендовна
Що там за схема?
Все написано в інструкції до препарату
Несемо світло разом• 12 сентября в 16:04
Ответ длякотопёс
Все они одинаковые..все вредно иногда и опасно
постою_послушаю• 12 сентября в 16:11
Ответ дляПопразендовна
Если вы про убийство, то постинор относится к абортивным методам контрацепции. Вы никогда не узнаете, абортировалась ли уже оплодотворение яйцеклетка, или же постинор не дал ей возможности оплодотвориться путём загущения слизи и т.д. и т.п. как написано в инструкции
Попразендовна
• 12 сентября в 16:13
Ответ дляпостою_послушаю
Я вроді давно читала що це кілька днів займає, «злиття»
Попразендовна
• 12 сентября в 16:14
Ответ дляпостою_послушаю
Ну паскудненько почуваюся
Но ризики при вагітності без планування для мене більш значущі
Попразендовна
• 16 сентября в 10:00
Ответ дляПроня_Прокоповна
Цикл сам відновиться з часом
Мене тошнить
Я випила тоді постинор!
Вночі рвало, тошнота.
На ранок легка тошнота, не рве
Єдине що мене заспокоює - на ранок ще й, вибачте, діарея. Може то кавун???? Ядовитий попався..
Чи може токсикоз через пару днів після сексу взагалі існувати в природі??? Це точно виключено? Постинор я випила! Отруїлася???
В той раз токсикоз був, але точно не одразу, і точно без рвоти…
Я випила тоді постинор!
Вночі рвало, тошнота.
На ранок легка тошнота, не рве