Mira-a102• 12 октября в 01:31

Девочки, откуда у юной студентки косметика CHANEL?

Nathalie27• 12 октября в 01:33
Ціле різноманіття відповідей від «батьки купили» до «коханець подарував» чи «вкрала з Брокарду». Студентки бувають різні
Natabond76• 12 октября в 01:33
Насосала
kissulichka• 12 октября в 01:33
Насосала
Ася Карповна• 12 октября в 01:41
Это же старое фото времен молодости группы Блестящие. Из подземного перехода у нее ’шанель’
Ася Карповна• 12 октября в 01:42
Диван намного интереснее
Хроники эмпатии• 12 октября в 01:42
Россия мвд…
Девушке на фото лет 30-35
автор Mira-a102 • 12 октября в 01:44
Ответ дляХроники эмпатии
Россия мвд…
Девушке на фото лет 30-35
Не, 21
Поля Дяченко• 12 октября в 01:46
Фёдорова это
ok1904• 12 октября в 06:03
На фігаро кацапське фото. Тфу
ok1904• 12 октября в 06:06
І в мене теж була Шанель в її віці. Знайомий працював в аеропорту, з конфіскованого( а ше парфуми!) по дуже демократичний ціні продавав..До цих пір користуюся герлен тінями і румянами
Margaret Rose• 12 октября в 10:30
Та повно варіантів.

В батьків випросила; зекономила батьківські гроші/стипендію і купила; підзаробила; подруга віддала чи продала за півціни; банально підробка; коханець; на ДН подруги/одногрупниці скинулися; виграла в якомусь розіграші.

Аж тепер побачила, що це на росії і фото ніби не пізніше нульових .
Юлия_Юлия-2175• 12 октября в 11:39
Для чого сюди тягнути це рашистське фото.
А по темі - в 18 річної студентки може бути більше шансів купити Шанель, бо вона може за неї віддати всі гроші, які в неї є і не задумуватися про завтра.
В студентські часи запросто могла витратити все на омріяну річ і сидіти потім впроголодь на порожніх макаронах. В майже 40 так не зроблю - думатиму про обов´язкові та непередбачувані витрати, людей, які потребують моєї фінансової підтримки, про те, що потрібно відкладати заначку, що порожні макарони шкідливі і жодна шанель не варта життя впроголодь.