Пишу з калідору• 12 октября в 09:00

Люди з поганим зором, допоможіть зрозуміти обстеження.

Почала погано бачити здалека , перед очима плаває. Якщо не висплюся то взагалі караул, зображення не має чіткості. Пішла на огляд, 30 і 30 % , якимось лінзами зняли мені спазм, реальна картина 40%. У висновку бачу -0.5 і астегматизм обох очей. Рекомендоване постійне носіння окулярів та лазерна корекція. Питання : якщо лиш 40% то як може бути лиш -0.5??? Та щей лікар сказала, шо дає мені слабеньку лінзу. Я думала, шо при такому малому % там мінус мав би бути більшим. Чи то я чогось не зрозуміла?
Прибираю щодня• 12 октября в 09:02
Виставте фото заключення
ЯНаПэПэ• 12 октября в 09:02
оо, а спазм можна зняти лінзами? бо в мене таке(( автор скільки Вам років?
Фісташкова кава• 12 октября в 09:03
Астигматизм даёт такой плохой результат.
автор Пишу з калідору • 12 октября в 09:05
Ответ дляПрибираю щодня
Виставте фото заключення
Не маю. Замовила окуляри і залишила всі висновки в клініці, заберу уже разом з окулярами.
автор Пишу з калідору • 12 октября в 09:06
Ответ дляЯНаПэПэ
33, якось зняли. Бо ті букви, яких не бачила , після зняття побачила.
МЕСТО_Встречи• 12 октября в 09:18
Астигматизм є причиною
PORKA• 12 октября в 09:53
Автор якщо є необхідність і можливість зробіть лазер бо краще один раз оплатити лазер чим все життя переживати щоб зір не впав іще більше.
Я колись не наважилася, і тепер дуже жалкую, бо і зір впав, і здоров´я вже не те і тепер ситуація така - що ніякий лазер мені не допоможе.
Раджу проконсультуватися іще з декількох спеціалістів і іти робити лазер!
Не будьте боягузкою як я автор.
Вбигудях• 12 октября в 09:53
В мене немає астигматизму, мінус побільше біде і ходжу без окулярів, бо мені так краще. За кермом в окулярах
Вбигудях• 12 октября в 09:54
Ответ дляPORKA
Не будьте боягузкою як я автор.
А який мінус, що лазер не допоможе?
PORKA• 12 октября в 09:59
Ответ дляВбигудях
А який мінус, що лазер не допоможе?
Справа в тому що в мене зараз такий тиск зараз що будь-яке втручання для мене велика проблема.
В мінус раніше було -1 тепер вже -5, і це не остаточно може і більше падати.
Постійно в окулярах і без них я сліпе кошеня.
Ленивица-красавица• 12 октября в 10:06
Ответ дляPORKA
Не будьте боягузкою як я автор.
Да,я сделала в 32,была только одна мысль,почему раньше не сделала
Банан-барабан• 12 октября в 10:21
Автор, якщо були в приватній клініці, рекомендую звернутися в державну, яка спеціалізується на офтальмології. Я декілька років намагалася ті довбані окуляри носити, але, якщо без них обхожуся, то навіщо постійно їх носити (а мені саме так написали).
Цього тижня нарешті доїхала в обласну офтальмологічну лікарню, пішла відразу в платний кабінет (у нас є такая опція на базі лікарні), і... Проблема з зором є, але якщо мені зручно без окулярів, то можна не носити.
І згодна з постом щодо лазерної корекції, якщо Вам будуть знову рекомендувати. Мені вже запізно - як з´ясувалося, клініки, як правило, не беруться за лазерну корекцію людям, яким за 40 років.