размахер• 12 октября 2025

Тобто нам бажано самі себе забезпечити всім, або очистити державу від себе

Я думаю можна висловитися приблизно так: «українцям бажано обміркувати проживання у прив.секторі. А саме: прокласти водопровід, а бажано вирити власну скважину; прокласти газопровід, а бажано зробити автономне опалення за рахунок запасів дров; ну і звісно забезпечити себе сонячними панелями, накопичувачами, генераторами і паливом. С а м о с т і й н о.
Бо відновлювати житло - ми не збираємося;
Бо вікна вставлять - ми не збираємося тим більше;
Будувати щось бюджетне НОВЕ для людей- ми не збираємося тим більше, це ясно.
Ми можемо тільки робити ці «прогнози» про «яка ж чекає важка зима», бо це наш долг - щоб лбли знали!
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Мені от зараз вставила. В Краматорську. Показати виписку з Є-відновлення?
Ні, не треба
Просто скажіть в якому році вибило
Iphone25• 12 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Рускій мір ?
Удалено администрацией...
lisulya• 12 октября 2025
Можу й без аноніма написати - для мене якись треш, оці заяви від держави ’готуйтесь, буде треш, але кожен сам за себе’. Навіщо тоді цей державний апарат (роздутий до того ж) потрібен? Щоб коли буде якись колапс казати ’А ми ж попереджали’? Ну я ці бла-бла фінансувати не збираюся. Мені ще ’зиму власними силами переживати’. Де можна написати відмову від сплати податків?
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Именно, что 30 лет крали у народа,как не в себя. А теперь, да, народ ещё и должен ценой своей жизни, защищать возможность, чтобы держиморды разграбили то, что осталось.
Я вже цілу вічність не бачила щоб посеред розмови - забирали анонімів. Так нечесно) я могла б так створити це обговорення і в «політичному» розділі
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляlisulya
Я Вам відповім. Це називається робити вигляд що ти працюєш. Вот кожний держ діяч - написав таких пост, і все. Це є «результатом» РОБОТИ, за яку він має отримувати зепешку.
Iphone25• 12 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
lisulya• 12 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
Але автор це я🫣
Я не слідкую за позицією відповідаючих
Iphone25• 12 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Але автор це я🫣
Я не слідкую за позицією відповідаючих
Ой, адміни)
Т9
Elmyska• 12 октября 2025
Странно что не понятно было с самого начала что это не наша война. Это война РФ с Европой, Америкой, мы здесь заложники. Конечно все сами. Не самостоятельно только отправляют на смерть, и принуждают умирать за , даже не понятно что
Tatius_ka• 12 октября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Тобто на всіх гілках влади ви не отримуєте базові дії держави? живете не по законам?
У мене позавчора друга прооперували.
60к грн
Держ лікарня
Безкоштовно - запис на ген -ген коли, він би вмер....
Aesonne• 12 октября 2025
Ответ дляразмахер
У мене відповідь одна. Не можете забезпечити своїх громадян теплом, безпекою ітд - ідіть і завершуйте війну. У всіх президентів, дипломатів (міжнародників, скажімо так) - одна єдина функція: домовлятися про щось на міжнародному рівні.
Наразі є тільки стояння в позі. Жодних пропозицій про мир - нема. Тільки стояння в позі, причому не маючи сили щось комусь доводити силою. Де тут міжнародна робота - їх єдина функція?
Ну как же.
У преЗЕдента подписано огромное количество бесполезных писулек. Он ездил и очень старался. Шо ш вы так.. не оценили.
Тенко• 12 октября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А я с июня жду. На прошлой неделе только акт дали, что окно повреждено. Сказали, что теперь нужно ждать чек- лист, как долго ждать никто не знает