Шкала Радощів• 13 сентября в 11:46
Ремонт і вимоги щодо газу
Планую робити ремонт в квартирі і хочу об´єднати кухню з кімнатою. Кухня обладнана газовою плитою, замінити її на індукцію не варіант, бо вимикають світло.
Побачила в одному з оглядів дизайнерського ремонту, які передивляюсь в пошуках ідей, що приміщення з газовою плитою має бути ізольоване, а при об´єднанні потрібно буде встановити хоч якісь скляні двері чи перегородки. Бо інакше можуть при перевірці вимкнути газ за недотримання правил техніки безпеки.
Дівчата, хто стикався, це дійсно так?
Чупокабра• 13 сентября в 11:48
Приходили встановлювати лічильник, нічого не казали. В мами об´єднали кухню й кімнату , дверей в цьому приміщенні немає
Янка-угомонись• 13 сентября в 11:49
В моєї бабусі в літній кухні стояв диван, щоб сидіти. Так газовщики приколупались, що не можна, бо може ви там спите. Винесли
АдеКВАтная• 13 сентября в 11:55
У нас газовщики вообще говорят что должна быть вытяжка не в вентиляцию, а в окно. Или в стену рядом с окном. Но у нас сталинка и колонка для нагрева воды. Каждый год приходит и газовщик и печник. У печников постоянно замечания. Хотя мы их же наняли для того чтобы они сделали трубу как надо и все выводы (гофра им не подходила)...
Шкала Радощів
• 13 сентября в 12:05
Ответ дляАдеКВАтная
о, і в мене сталінка, тільки без колонки, лише плита
у попередніх власників витяжки взагалі не було, жила там дуже стара жінка
вентиляція у вікно це ще щось нове, дякую за інформацію
АдеКВАтная• 13 сентября в 12:17
Ответ дляШкала Радощів
Я в вікно нічого не поставила і не збираюсь. Може у вас будуть інші специ. Я в Харкові якщо що
Протру пилюку• 14 сентября в 22:45
очень советую не объеденять комнату с кухней, а перенести кухню в комнату (желательно с открытым балконом и панорамным окном), а в кухне сделать маленькую спальню. Так уже сделала во второй квартире, эффект ’вау!’