размахер• 12 октября 2025

Тобто нам бажано самі себе забезпечити всім, або очистити державу від себе

Я думаю можна висловитися приблизно так: «українцям бажано обміркувати проживання у прив.секторі. А саме: прокласти водопровід, а бажано вирити власну скважину; прокласти газопровід, а бажано зробити автономне опалення за рахунок запасів дров; ну і звісно забезпечити себе сонячними панелями, накопичувачами, генераторами і паливом. С а м о с т і й н о.
Бо відновлювати житло - ми не збираємося;
Бо вікна вставлять - ми не збираємося тим більше;
Будувати щось бюджетне НОВЕ для людей- ми не збираємося тим більше, це ясно.
Ми можемо тільки робити ці «прогнози» про «яка ж чекає важка зима», бо це наш долг - щоб лбли знали!
автор размахер • 12 октября 2025
А коли ви то все поробите, ми вас запросимо віддати борг Батьківщині.
Клас?
Джинци на Флісі• 12 октября 2025
Когда крали 30 с лишним лет обходились без народа, а вот теперь народ что-то должен.
Чай не пью, только кофе• 12 октября 2025
Ответ дляразмахер
Клас?
А ще краще-зіпіться вже кудись за кордон. Станьте головним болем для когось іншого...
БезВзяток• 12 октября 2025
Кожен сам собі президент
Давно відомо ж
Рожки-да-ножки• 12 октября 2025
Задовбали ці розхитуванея суспільства, кожен міряється хайповою зловісною новиною, кожен вистрибує з трусів щоб когось залякати, кожен з Змі чи політиків. рекомендують, краще б допомогали діями, а на писки чесати.
Марафон - зашугай народ більше, відкритий
Теми з порадниці приймають участь у цьому марафоні, щоб погірше, покучніще, хайповіше.
Тем порад одиниці.
Рожки-да-ножки• 12 октября 2025
Автор, що саме ви пропонуєте і які конкретні Ваші дії?
Вишнёвая Леди• 12 октября 2025
Автор, браво! Лучше и не скажешь….. 👏🏻
Агент Пинкертона• 12 октября 2025
Мы просто уехали .
автор размахер • 12 октября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну я про це в кажу - «очистити державу від себе»

Але ж вони зазивають назад!!!!
Міряно-переміряно• 12 октября 2025
Коли ваш чоловік піде у військо, або ви сама, зможете писати претензії. А так, любчик з хати не виходить, а держава все має зробити.
Вишнёвая Леди• 12 октября 2025
Ответ дляразмахер

Але ж вони зазивають назад!!!!
Это уже тот этап, про который вы писали «отдать долг Родине»)
автор размахер • 12 октября 2025
Ответ дляБезВзяток
Кожен сам собі президент
Давно відомо ж
Нііі. Сам собі - був рєжисьор
Агент Пинкертона• 12 октября 2025
Ответ дляразмахер

Але ж вони зазивають назад!!!!
Пусть зазывают , еще годит и можно менять на гражданство другой страны .
Кстати в этом году - ввели двойное гражданство гады(
Агент Пинкертона• 12 октября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Держава ніколи нічого для людей не робила
автор размахер • 12 октября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Тем порад одиниці.
Це ненормально - запрошувати чоловіків на війну, при цьому ані пальцем не поворушити, аби їх родини жили в теплі. Хоча б в теплі! Я вже не кажу про безпеку!
Вишнёвая Леди• 12 октября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А что изменится с походов войско? Только это дает право критиковать власть?
Міряно-переміряно• 12 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Виходить жодна держава в світі людям нічого не робила? Прочитайте про держ устрій, щоб хоча б обізнаною бути, а не нести невігластво в маси.
ЛеньГуглить_правда• 12 октября 2025
Каждую осень вброс про самую тяжелую за последнее тысячелетие зиму находит искренний отклик в душах советчиц.
Темы «Нас все бросили», «Буду брать кредит на генератор» и «Кличко сказал осбб рыть туалеты во дворах жк» набирают ежедневные обороты, врываются в топ и наводят ужас на нервных и не очень рассудительных женщин.
Даже назойливая говно-радиоточка «трындычих байрактар» не в состоянии навести такую суету на местную аудиторию, как ежегодная информация о том, что скоро поразрывает все трубы отопления и мы все обречены варить борщ на кострах
Да_Я_ТакаЯ_• 12 октября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Переговори і все це відпаде само собою
Агент Пинкертона• 12 октября 2025
Ответ дляразмахер
Да не же ! Вы должны сдохнуть чтобы быть героем , или женой героя ! Иначе никак .
Хотя и после этого вам ничем не помогут .
Да_Я_ТакаЯ_• 12 октября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А чим допомагає там ваш чоловік нам тут?
Агент Пинкертона• 12 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А вы цены в магазинах не видите ?
Готова до другої• 12 октября 2025
Ответ дляБезВзяток
Кожен сам собі президент
Давно відомо ж
Воно ж дійсно багато про що прямим текстом казало, що нас чекає, а ідіоти плескали в ладоні, обираючі собі вирок
Рожки-да-ножки• 12 октября 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Переговори і все це відпаде само собою
Так рф відмовилася ж, Ді Джей Венс і інші казали. У вас є пряма мова, що путін згоден на переговорний трек по лінії фронту і не зазіхати на ті області, що вони внесли в конституцію? Надайте інформацію, що рф зупиняє наступи і терор бомбами і ракетами міст і сел.
Міряно-переміряно• 12 октября 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Він не вам допомагає, на вас йому з великої гірки нас… Все що він робить, це для своєї родини.
ЛеньГуглить_правда• 12 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
А вы цены в магазинах не видите ?
О! Цены! Сегодня еще не было про цены! Или было?
автор размахер • 12 октября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
У мене відповідь одна. Не можете забезпечити своїх громадян теплом, безпекою ітд - ідіть і завершуйте війну. У всіх президентів, дипломатів (міжнародників, скажімо так) - одна єдина функція: домовлятися про щось на міжнародному рівні.
Наразі є тільки стояння в позі. Жодних пропозицій про мир - нема. Тільки стояння в позі, причому не маючи сили щось комусь доводити силою. Де тут міжнародна робота - їх єдина функція?
Рожки-да-ножки• 12 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Заготовка на вечір.
автор размахер • 12 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Мы просто уехали .
Ну бачете. Ви певно без чоловіків..
Рожки-да-ножки• 12 октября 2025
Ответ дляразмахер
Тобто Трамп не намагався? Вийшло?
Ви дуже багато покладає на міжнародний рівень, а там пшик, нажаль