Квітка Миру• 13 октября в 09:29
Як розуміти такі коментарі приятельки?
В мене на роботі є дівчина, з якою ми приятелюємо. Ми прийшли працювати одночасно, колектив у нас переважно чоловічий, тому ми і стали виходити разом на каву, обід та навіть десь у вихідний день. В моєї колеги часто бувають дивні коментарі стосовно мене. Наведу приклади: тобі не личить чубчик, без чубчика або з довшим було краще; ой, тобі не личить ця нова форма та колір; раніше в тебе була більш виражена фігура пісочний годинник, а зараз ні (я просто вдягаю теплу кофту, на роботі холодно). І напевно найбільше мене здивували такі слова: моя сестра казала, що ти нічим не виділяється і вона не розуміє, як я можу подобатись чоловікам. Чи може це просто дружні і правдиві поради, а я це не правильно сприйняла?
Valentina shop2020• 13 октября в 09:49
Ответ дляКвітка Миру
Так Ви ж мене і не бачили
Представляю...как вы с чубчиком ,красотка
Розвідка Маші• 13 октября в 09:52
Яка ’дружня’ порада? Я, наприклад своїм подругам даю поради виключно тільки коли мене питають
Ви написали, що вона вам прийтелька, вийти на перекур. Тобто вона взагалі меж не бачить. Я би з такою взагалі перестала кудись виходити, пояснивши причини або популярно б розяснила ій, що в порад потребую тільки від спеціалістів.
неДоЖиру• 13 октября в 09:58
Токсик она, переходит личные границы. У меня подруга такая была. Лучший способ избежать этих нападок- это перестать общаться
Огірок та Помідорчик• 13 октября в 10:02
Ні, це в жодному разі не дружні поради. І обговорювати вас з сестрою тим більше не має права.
Рожки-да-ножки• 13 октября в 10:07
Приятелька токсик 80 рівня. Відповідайте в їх манері або щось типу таке: коли я потребуватиму поради стосовно мого чубчика, то спитаю або з чогшо ты взяла до думка твоєї сестри мене цікавить?
Квітка Миру
• 13 октября в 10:08
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую, спробую
Україна наше все• 13 октября в 10:18
Ответ дляШальная коклетка
Есть 2 варианта: простота хуже воровства или человек токсичит, потеряв границы
Первое и есть второе. Нелеченные сдвгшники сразу выдают на гора каждую свою мысль, и не дают себе времени подумать и промолчать.
Аліса-90ae• 13 октября в 10:20
Ответ дляКраля-Галя
Автор , пошліть її на 3 букви .
Я б точно послала і сказала ,- ще раз тявкнеш в мою сторону , рубчик у тебе на лобі лишиться !фільтруй що говориш , ми з тобою не подруги і твої поради мені не потрібні ! , а ми просто працюємо на одній роботі .
Оце ви нервова
Україна наше все• 13 октября в 10:23
Ответ дляПервоклашка Я
О, це моя свекруха.
З її токсичними коментарями.
Спочатку я списувала на вік і тупість, а потім зрозуміла, що це ціла стратегія при моєму чоловіку милим тоном мене обісрати й недалека заздрість молодості.
Тільки у відповідь вона почала отримувати набагато більше лайна від мене (і не при чоловіку). Мовчить тепер
З її токсичними коментарями.
О боже, кто- то ещё кроме моей владеет этим искусством.
Захекалася читать• 13 октября в 10:28
Она самоутверждается за счет вас. Не общайтесь, она хочет понизить вашу самооценку. Если вас постоянно будут унижать, то вы и сами начнете сомневаться в себе..Была у меня такая «дружба» и не раз, я теперь закомплексованная и ничего не помогает
Настасья Пицун• 13 октября в 10:34
Золотое правили - не лезь с советами, если тебя не спрашивают.
Но токсики и завистники не могут жить спокойно, пока не расскажут, что с тобой не так.
Накуй ее слать и не бояться потерять!
Квітка Миру
• 13 октября в 10:43
Ответ дляНастасья Пицун
Накуй ее слать и не бояться потерять!
І я вже про це думаю
Краля-Галя• 13 октября в 11:52
Ответ дляАліса-90ae
Оце ви нервова
Я нервова ? Це жіночка зі своїми коментарями неадекват і таким чином я свої кордони захищаю .
ПочтальЁнша• 13 октября в 11:56
Ответ длятяжкаялюдина
І що ви чекаєте, коли вам будуть прямо плювати в обличча?
так і є, вона вилазить автору на голову
ПочтальЁнша• 13 октября в 11:58
Ответ дляКвітка Миру
Дякую, спробую
краще короткими фразами, бо довгі Ви не потяните, щось по типу - твоїй сестрі видніше, хто би говорив, тебе забула спитати, тобі мабуть зле,
це все не важливо, бо ти так погано виглядаєш, щось сталось?
ПочтальЁнша• 13 октября в 11:59
як тільки на підкол почнеться відповідна реакція з посмішкою - її аж вивертатиме, але будьте готові йти до кінця і ні в якому разі не з`ясовувати стосунки, бо токсики професіонали в цьому, все закінчиться газлайтингом
Надежда наш компас• 13 октября в 12:30
Ответ дляValentina shop2020
Ви - та сама подруга?
Надежда наш компас• 13 октября в 12:33
Автор, нафіг вам ця подруга так звана? Щоб оце лайно переварювати щодня після зустрічей? В сад її, вівцю чорнороту.
МЕСТО_Встречи• 13 октября в 14:01
Автор! Может быть первый вариант-она имеет вкус, вы не видете сами, она подсказывает. Насчет нравиться -не нравиться мужчинам-это просто чье-то мнение, оно может быть высказано просто как факт, если она типа тоже так считает и навязывает оценку ´некрасивости’, то это нехорошо однозначно. Я бы сказала типа, что мне пофиг на мнение какой-то сестры, зачем ты мне это говоришь? У меня есть внимание мужчин, меня все более чем устраивает, мне не интересно знать, что думает условная Галя