интайм_не_предлагать• 14 сентября в 08:12
Відносини в колективі
Це може бути недовіра до мене? Працюємо три роки разом, по мірках нашої компанії я тут старожил, скільки приходило людей всі через 2-3 місяці звільнялись. Прийшла до нас новенька в колектив, вже з досвідом, всі з нею норм спілкувались, мені подобалось з нею працювати, було відчуття що на одній хвилі, навіть подружились. Та й колеги, керівниця хвалили її, що молодець, гарно працює. Тиждень тому її попросили піти, виявилось що вона займається непорядними справами, підставляє колег, і таким вона займалась на старих роботах. Як виявилось нашу керівницю попереджали, щоб вона не брала її на роботу, бо в неї "слава хороша", але та непослухала і вирішила дати їй шанс. Тепер коли вона пішла, чую від колег "от мені вона одразу не сподобалась, видно що вона нахабна, ми чули про її витівки на минулих роботах".. тепер виходить що всі все знали? Окрім мене. Всі знали що вона за людина, а мені ніхто нічого не розповів...це недовіра до мене?
интайм_не_предлагать
• 14 сентября в 08:19
Ответ дляАсобеннАя
Авторе, ви справді переймається,що з вами не ділилися плітками?
Ну просто виходить що всі знали, шо вона за фрукт. Одне з одним обговорювали, а мені ніхто нічого не сказав, хоча ми всі в нормальних стосунках
Клептоманка• 14 сентября в 08:20
Сколько можно этот сюжет про коллектив и новенькую теребить.Все о одно и то же из темы в тему.
verschwommenheit• 14 сентября в 08:20
Возьмите меня к себе. Приживаюсь в женском коллективе быстро
Снідаю авокадо• 14 сентября в 08:20
Ответ дляинтайм_не_предлагать
а вы бы поверили и поменяли к ней сразу отношение?
АсобеннАя• 14 сентября в 08:20
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ніхто нічого не знав до того моменту,як вілкрилася її діяльність. Все це були плітки,розумієте?
Рання пташка• 14 сентября в 08:22
Та триндять, аби щось сказати. Якщо скажеш, що колега сподобалась, можуть запідозрити у співучасті.
интайм_не_предлагать
• 14 сентября в 08:25
Ответ дляСнідаю авокадо
Вона виявилась непорядною в плані роботи, але як людина мені з нею було добре працювати, в плані життя вона відкрита, нам було про що поговорити. За ці пару місяців вона мені стала ближче ніж колеги з якими роками працюємо
интайм_не_предлагать
• 14 сентября в 08:26
Ответ дляАсобеннАя
Плітки, але диму без вогня не буває. Тільки зараз керівник зізналась, що вона була в курсі її справ, ще до прийому, бо її попереджали, щоб не брали її, але та вирішила дати шанс і взяла
Снідаю авокадо• 14 сентября в 08:27
Ответ дляинтайм_не_предлагать
вот и плевать вам должно бы быть на то что и кто говорит, вы не знаете точно предпосылки всего, да и свидетелем не были как и кого она подставила, люди у нос много чего говорят
интайм_не_предлагать
• 14 сентября в 08:27
Ответ дляРання пташка
Та нічого не казала. Просто ми з нею в одному кабінеті, постійно пересікались. Вітались, слова за словом, і трохи подружились
АсобеннАя• 14 сентября в 08:27
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Буває все що завгодно. Тому радійте, що ви не брали участь у перешіптуванні за спиною
интайм_не_предлагать
• 14 сентября в 08:28
Ответ дляСнідаю авокадо
Я свідком не була, особисто мене вона не підставила. Вона підставила відділ, і є відеофіксація як це все було, і вона зізналась в усьому є докази
Все буде• 14 сентября в 09:03
Ответ дляинтайм_не_предлагать
а яка у вас сфера і як можна там підставити відділ?
бо я не уявляю таку ситуацію на своїй роботі