Лама_мама• 13 октября 2025
З мене ніякий керівник
Другий місяць працюю супервайзером в одній компанії, що займається продажем фарби. В одному з маркетів, де представлена наша продукція є працівник, який має її продавати, але виторг чомусь ну дуже слабкий. В мене були відрядження до міст, які в моєму підпорядкуванні, відповідно зайшла і в той маркет, де дуже слабкі торги. Виявилось, що наш співробітник взагалі не на роботі, хоча в нього робочий день. Я зв´язалась з ним зі словами: "де він знаходиться?" "Чому не на роботі" він почав викручуватися, що поміняв вихідний, але забув повідомити. Я вже собі думаю, що може він взагалі не ходить на роботу, або ходить ну дуже рідко, якщо в нього такий виторг, так як по іншому це не можна зрозуміти. Взялась за його контроль, але він у всіх робочих питаннях включає дурачка, ніби нічого не розуміє, ну там елементарні робочі процеси. Вище керівництво поки нічого не робить, так як зараз і так проблеми зі співробітниками. Але він дуже сильно тягне мій регіон на саме дно, інші мають на 100% + перевиконувати план, щоб його перекрити. Я ніякий керівник. Цікаво почути вашу думку. Як ви б вчинили з таким співробітником?
Відповів всім• 13 октября 2025
Донести до вышестоящего руководства необходимость увольнения такого сотрудника.
Аргументированно, с демонстрацией возможностей региона и реальными продажами.
ЖаннаНеАгузарова• 13 октября 2025
У нас така людина пів року пропрацювала, поки не звільнили, теж просто забила. Може в нього вже інша є а тут тягне час поки платять
Лама_мама
• 13 октября 2025
Ответ дляВідповів всім
Я вже навела багато аргументів стосовно нього. Я добре знаю колишнього керівника цього нашого співробітника, і навіть в нього розпитала про те, як він працював, як себе показав у роботі. В результаті почула теж саме, що і зараз бачу.
Відповів всім• 13 октября 2025
Ответ дляЛама_мама
Значит, чей-то там родственник
Рву и мечу• 13 октября 2025
Слабое звено.
Особисто мене так звільнили з однієї роботи. Я не тягнула, хоча напарниця більше робила. Ми з нею були конкурентами тому так.
Ну звільнили і звільнили, мені тоді як раз таке і потрібно було.
Керівник вважала що все через мене потім і фірма закрилася
Анти-анонім• 13 октября 2025
таких сразу увольнять. он держит вас за дурочку.другое дело, какая зарплата-такая и работа.
Лама_мама
• 13 октября 2025
Ответ дляРву и мечу
А як контролюється його робота? Чи він сам по собі?
В тому і проблема, що ніяк. Я в іншому місті, і фізично не можу бачити, чи ходить він на роботу чи ні. В нас є таке як визначення геолокації на початку та в кінці зміни, але він через проблеми з військоматом це не робить (йому дозволило вище керівництво)
Добра всем!• 13 октября 2025
Звільняйте, якнайшвидше, але паралельно проведіть аналіз потенціалу регіону, за який відповідає працівник, можливо, для цього товару цей рівень продажів, є нормою.
Мати драконів• 13 октября 2025
Ответ дляЛама_мама
Їдете туди у відрядження на 3 дні. Й рандомно заходите в магазин.
Три дні немає на місці в його робочий час- звільнення.
Що тут мусолити?
Этожзвяздаяегообожаю• 13 октября 2025
Тю. Відеозвіт від вашого виробника на робочому місці. Або онлайн відео включення. Це вже давно чітко працює
Лама_мама
• 13 октября 2025
Ответ дляМати драконів
Що тут мусолити?
Я вже їздила минулого тижня. Приїхала, а його немає. Впродовж інших днів він вже був на роботі, бо знав, що я в місті.
Мати драконів• 13 октября 2025
Ответ дляЛама_мама
А можна так, щоб не знав?
Я ж не знаю специфіку вашої роботи.
Лама_мама
• 13 октября 2025
Ответ дляМати драконів
А можна так, щоб не знав?
Я ж не знаю специфіку вашої роботи.
Перший день він не знав, що я буду. Потім ввечері його вже вище керівництво набрало, і він вже знав та ходив на роботу’. Хіба в кінці місяця ще поекспериментую, як буду у відрядженні.
Ластоноша• 13 октября 2025
Може ви оголошення на ОЛХ чи Кабанчику зробите. що потрібен таємний покупець в місті. де знаходиться магазин? погугліть ціну
Хай вам з фото і відео фіксацією нароблять матеріалу за три рандомні дні
Добра всем!• 13 октября 2025
Ответ дляЛама_мама
Так напряму поговоріть, на біса ті прелюдії, або він працює, зі звітами, що прибув на робоче місце, або кожен йде своїм шляхом
Рву и мечу• 13 октября 2025
Ответ дляЛама_мама
Це проблема керівництва він прохавав і користується. Гарна робота. Яке місто?
Рву и мечу• 13 октября 2025
Ответ дляЛама_мама
Хитрюга.