Дюагональ• 14 октября 2025

Хто розуміється на червоній рибі- зайдіть будь ласка

Дівчаточка, вчора засолила шматок свіжого лосося, тепер бажу на ньому з»явилось щось чорне(((( що то таке може бути? В мусор?
автор Дюагональ • 14 октября 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ви шо прикалуєтесь
В смітник
Мені віддайте
Або чорне зріжте
Запхаю в морозилку на пару днів)
Не танцую- но пою• 14 октября 2025
Можно подумать, когда вы в магазине покупаете готовую нарезку рыбную, то она прям из идеальной здоровой рыбы). Или в роллах.
Ага. То вы просто не видели, что было ДО.
Кидстаффовна• 14 октября 2025
Ответ дляДюагональ
Дякую! Почитала що можна в морозілку засунути) напевно так і зроблю бо рука не піднімається в мусор((((
Понимаю. С нынешними ценами на красную рыбу)
Кузякин• 14 октября 2025
что за рыба такая - лосось?
Чаклунка-ведунка• 14 октября 2025
Ответ дляДюагональ
По запаху ок, рибка була гарна, свіжа
Свіжа - смешно 🤣
Редиска Я• 14 октября 2025
Ответ дляНеваляшкина
фото
Бляха-муха, а я думала, что для рыбы такие темные пятнышки - это нормально. А это болячка какая-то.
Мир Мир Мир!• 14 октября 2025
Автор, обрежте черненькое и ешьте на здоровье. Если правильно соблюдены пропорции, через сутки после засола рыбу уже можно есть. Некоторые едят даже через ночь. Но я предпочитаю ждать сутки.
Не служанка• 14 октября 2025
помойте и сварите бульон. я б не выкидывала.
Эт вернячОк• 14 октября 2025
Ответ дляДюагональ
Сіль була морська, але візуально біла
Гіршої солі важко придумати для харчування
Не служанка• 14 октября 2025
Можно сварить отличный суп с рыбой и сливками.
Не служанка• 14 октября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
чому?
автор Дюагональ • 14 октября 2025
Ответ дляНе служанка
чому?
Послухаю)
автор Дюагональ • 14 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Мені головне не бачити))))
автор Дюагональ • 14 октября 2025
Ответ дляКузякин
что за рыба такая - лосось?
Так
автор Дюагональ • 14 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую!
Эт вернячОк• 14 октября 2025
Ответ дляНе служанка
чому?
Ви уявляєте скільки в море гівна зливають і мікро пластика там....про всякі морські військові навчання і тони злитої нафти/мазути, взагалі мовчі

П.с.: а яка така користь в тій морській солі? Тільки не говоріть йод..бо поки вона до вас дійде з того морського йоду нічого не залишиться
Эт вернячОк• 14 октября 2025
Ответ дляНе служанка
чому?
Ось ШІ говорить що морська і столова по суті однакові, в плані користі/шкоди
Але як врахувати що він говорить що її практино не очищують, зарахунок чого вона дає інший смак їжі бо там трошки більше чогось...але і з відсутністю очистки ви і їсте весь той мікро мусор...

Ну і гуляла мулька що багатьом закрутки постріляли хто морську сіль використовував...наскільки правда стверджувати неберусь.

https://www.google.com/search?q=%D0%BA%D0%BE%D1%80...
автор Дюагональ • 14 октября 2025
Стейки пішли в аерогріль)
Не служанка• 14 октября 2025
Ответ дляЭт вернячОк

та йод не учитываю. согласна с вами, мне она вкусная, но покупаю редко.