На кідстафі багато дитячих китайських кросівок адідас, хто купував, підкажіть як по якості? носяться нормально?
нам подарували минулого літа, відносили літо осінь, це при тому що вони св.рожеві прались по 2 рази в тиждень в машинці, нормальні на вигляд зараз, лише там де носик приклеєний то на одному трохи відклеївся. а так мені сподобались, легенькі, зручні на ліпучці, ножка не мокріла
***Нюта***• 18 марта 2014
Я покупала своему ребенку на Тао,осталась очень довольна.Берите и не сомневайтесь,легкие,удобные,а в магазинах они в 3 раза дороже!Зачем переплачивать.
***Нюта***• 18 марта 2014
Ответ дляonlitta
у нас точно такие были, носятся нормально, но страшно потела нога и мы их утилизировали.
Потение дет.стопы это уже у каждого индивидуально!