Щира українка• 15 октября в 20:41
Підкажіть, будь ласка, чи є якісь процедури...
Для вирівнювання тону шкіри (від пігментації, слідів прищиків), щоб без цих шолушінь, облазіння шкіри. Може якісь апаратні процедури, може лазер?
ВсеПроВсехЗнаю• 15 октября в 20:42
Зняти і якісно оновити верній шар шкіри зможе лише піллінг.
І ефект, правда, суперовий і для омолодження теж.
Мені 38
ВсеПроВсехЗнаю• 15 октября в 20:43
Ответ дляВареничніца
От пигментации, сосудиков - Люмекка
Судини потім вертаються знову на своє місце.
Назавжди їх не прибрати
Щира українка
• 15 октября в 20:44
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Мені 38
Ну в мене немає такої можливості, я постійно працюю і ні дня без макіяжу
Щира українка
• 15 октября в 20:45
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Назавжди їх не прибрати
Ну мені пігментацію і сліди прищиків
ВсеПроВсехЗнаю• 15 октября в 20:45
Ответ дляЩира українка
А це знову ви))
А я та з попередньої вашої теми
Та, що з бровами пудровими
Теж жалілася, що все заживає жахливо
А я та з попередньої вашої теми
Та, що з бровами пудровими
Теж жалілася, що все заживає жахливо
Щира українка
• 15 октября в 20:46
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А це знову ви))
А я та з попередньої вашої теми
Та, що з бровами пудровими
Теж жалілася, що все заживає жахливо
А я та з попередньої вашої теми
Та, що з бровами пудровими
Теж жалілася, що все заживає жахливо
Княгиня пітьми• 15 октября в 20:52
Ответ дляЩира українка
Ну мені пігментацію і сліди прищиків
Тоді вам залишається тільки маскувати ваші проблеми. Бо всі інші засоби потребують реабілітації різної тривалості
Щира українка
• 15 октября в 20:52
Ответ дляКнягиня пітьми
І люмека?
ША! я прийшла!• 15 октября в 20:58
Щоб без цих шолушінь , ще нічого не бачила, може щось нове придумали, найкраще BBL наразі, це так щоб швидко, але можна різними пілінгами , щось по типу NeoStrata, але там шкіра всеодно буде мати шелушіння
Вареничніца• 15 октября в 21:14
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Назавжди їх не прибрати
Это не те же сосуды, новые, и далеко не сразу и не везде возвращаются, преимущественно на крыльях носа. Но да, можно выбрать ничего не делать, просто обрастать куперозом и лопнувшими сосудами из года в года, вместо того, чтоб раз-два в год повторить процедуру.
Вареничніца• 15 октября в 21:19
Ответ дляЩира українка
І люмека?
Если есть пигментация, то она темнеет, потом постепенно за неделю при умывании сшелушиваелся. В месте крупных сосудов может быть легкий синячок. Активного шелушения пластами, как при пиллингах, нет. Работе не мешает, хоть и может быть заметно тем, кто разбирается.
Если вы думаете, что лучше каждый день ходить с толстым слоем тоналки, вместо того, чтоб за неделю избавиться от проблемы, то конечно ваше право.
Треба підробіток• 15 октября в 21:35
Я маску надеваю и хожу после пилингов. А что делать? Но у меня работа такая, что маска на лице- это норм
Щира українка
• 15 октября в 21:35
Ответ дляТреба підробіток
Меня не поймут
Треба підробіток• 15 октября в 21:37
Ответ дляЩира українка
Меня не поймут
Понимаю. Поэтому говорю о себе, мне по работе проще в этом отношении. А взять коротенкий отпуск?