Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 октября в 23:04

Дистанційка і вимкнення світла

Порадьте, хто працює дистанційно, як ви живите роутер? Ноутбук? Скільки павербанків потрібно для робочого дня на 8-9 годин? Я не хочу в офіс і не знаю як все організувати вдома
Атятя_тётя• 15 октября в 23:12
зарядна сатнція екофло, майже на добу вистачає
Репетиторша• 15 октября в 23:12
Тільки зарядна станція
неДодекаэдр• 15 октября в 23:12
1 екофло, 1 акумулятор (автомобільний) + інвертор. Оптоволоконний інтернет, ноут сам по собі тримає 4-5 годин. Вистачало на два дні блекаутів і ще й залишався заряд.
ИзЮмрудная• 15 октября в 23:13
мак держит долго, но вам наверное проще зарядную станцию купить
Млинці зі смайликом• 15 октября в 23:15
Відмінили ж відключення
Указка• 15 октября в 23:15
Зарядная станция, не экофлоу, более дешевая, но на все хватает.
Електрохарчування• 15 октября в 23:15
Купила пауербанк 100000, тоже для ноута в основном. Роутер подпитываю 10000-20000.
Відповів всім• 15 октября в 23:17
Роутер + перетворювач ОНУ від дбж для роутера приблизно 5-5,5 годин, далі дбж підключаю до невеличкої зарядної станції ємністю 400 вт/годин, ноут туди же . За 8-9 годин робити використовується приблизно 60% ємності цієї зарядної станції
Гореотума• 15 октября в 23:20
Також екофлоу, а взагалі сам ноут без підзарядки тримає 4 год., на роутер паверку, теж тримався домашній інтернет 2,5 год, зараз у провайдера обіцяють, що триматиметься 6 год, міняли апаратуру у себе. Якщо інтернет тухне - перемикалася на роздачу з мобільного, дві сімки. Для освітлення - настольну лампу в екофлоу+ в люстрі всі лампи на акумуляторах, також тримають до 4 год. Мені освітлення треба хороше, часто відеодзвінки по 20-30 хв.
Я шалунья• 15 октября в 23:28
Ответ длянеДодекаэдр
А що за ноут у вас?
неДодекаэдр• 15 октября в 23:47
Ответ дляЯ шалунья
А що за ноут у вас?
ASUS ROG Strix G17
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 15 октября в 23:51
В мене мак, екофло купляти не планую. Думаю павербанком потужним обійтися коли ноут сяде. Екофло задорого, дешевше в офіс на таксі кататися коли світло вимикатимуть)
Чемодан-Вокзал-Майами• 15 октября в 23:53
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Якщо все вже вирішили, для чого питаєте?
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 15 октября в 23:56
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Щоб дізнатися чи це реально, боюся що на важливій зустрічі раптово все накриється і моя дистанційка також. Я ніколи раніше не працювала без світла, лише з офісу
Не вмію заміряти• 16 октября в 00:09
У мене екофлоу, брала в оплату частинами, для ноута собі і сину, теоефонів. Це дешевше, ніж в офіс на таксі))). На роутер безперебійник підключила
Гореотума• 16 октября в 00:16
Ну, не знаю, мені екофлоу як знахідка, бо електроплита. А так я туди і електрочайник, і кавоварку, і мультиварку ввімкнути можу, і холодильник. Що більше треба - те і ввімкну. Але у мене і відключень більше ніж на 6 год підряд не було.
Я шалунья• 16 октября в 08:14
Ответ длянеДодекаэдр
ASUS ROG Strix G17
Дякую