Радостина• 16 октября в 21:47
Плями після вмивання
інколи після вмивання проявляються такі плями на обличчі , на щоках(червоні). Інколи просто червоніє після того вмиваю обличчя. Потім через деякий час , приходить в норму . Що це? У когось можливо теж така проблема?
Трейдер кріпти• 16 октября в 21:50
В мене така реакція на воду все життя. Взагалі щоки аж багряні. Одразу наношу заоложуючий заспокійливий крем ввд Ля Рош Посей, інакше взагалі стягує шкіру і можуть бути шелушіння. В мене суха шкіра.
Радостина
• 16 октября в 21:51
Ответ дляТрейдер кріпти
У мене теж суха дуже. Але зволожувати не можна, бо був недавно періоральний дерматит. Я помітила, коли лише водою, то ще не так сильно, а коли пінкою для вмивання або міцеляркою потру тоді жах.