Фуліганка• 18 октября в 10:31
Порадьте книгу про материнство
Цікавить тематика по типу як стати хорошою мамою, як правильно виховувати дітей, де мамі знаходити ресурси на сім´ю і все в такому дусі. Як перестати вважати себе поганою мамою. Цікавить саме ваш досвід, коли ви прочитали книгу і дійсно вона вас мотивувала стати хорошими мамами, змінила ваш світогляд на дітей і материнство.
Можливо порадите курс для прослуховування на цю тему, теж буде цікаво. Всім завчасно вдячна
Звезда в шоке• 18 октября в 10:33
Мені сподобались книги «Мам» Каріни Савариної та «Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно» Каті Бльостки. Це не те, що у вас в запиті, але це дуже класні книги про материнство
ЗавЛабСнаб• 18 октября в 10:34
’мотивувала стати хорошою мамою’?)))
Если вопрос стоит именно так, то книжка тут не поможет)
У вас какие-то сказочные представления о материнстве
Пишу каліграфічно• 18 октября в 10:34
Це точно не одна книга. З кожної людина бере щось своє і формує власний досвід, опираючись на власну інтуїцію. Який вік дитини? Можу порадити щось з дитячої психології, щоб краще розуміти свою дитину.
Фуліганка
• 18 октября в 10:39
Ответ дляПишу каліграфічно
2 і 9
Интимная• 18 октября в 10:45
Багато читала свого часу. Багато і не згадаю, подобались конкретні речі, а не вода. Зрозуміла, що краще читати предметно. Тобто коли у тебе немовля, то про трирічок немає сенсу. Коли є конкретна проблема, тоді. Читала Корчак ’Як любити дитину’, Петрановську, Комаровського. Зараз гортаю ’Отстаньте от ребенка’. ’Общаться с ребенком, как?’ Що стосується мами і її ресурсів, бачила рекомендації ’Матера вам на наймичка’, але не читала
побольшомусекретику• 18 октября в 15:44
знаєте, я все життя вважаю, що найкраща книга для батьків - це книга для кинологів.
і життя показує, що це правда.