Неправдиша• 06 декабря 2025
Куди сьогодні полетить
Куди сьогодні полетить, є інформація у кого, чи версії. Бачу теми немає.
Аноним НаВсеГда• 06 декабря 2025
Походу сьогодні хочуть всіх охопити, під ранок тушки очікуються, то напевно на Захід, зараз ось що відбувається, всі бачать(((
Бентливуман• 06 декабря 2025
Ответ дляНеправдиша
А де у вас місяця на 1 поверхі, у нас невеликі площі біля ліфту і ще пару метрів біля квартир?
Є такі приміщення за ліфтами, як прохідні коридори до запасного пожежного виходу, там і є декілька матраців і стільці. Повноцінне укриття у паркінгу для власників парко місць або в підвалі. Ось хтось з дітей навіть намалював в укритті в одну з безсонних ночей.
Мадам Подлинник• 06 декабря 2025
Ответ дляНеправдиша
Удалено администрацией...
А хочет зоб до кого?
Неправдиша
• 06 декабря 2025
Ответ дляБентливуман
У вас напевно будинок новіший, у нас є підвали, але не теплі.
Мадам Подлинник• 06 декабря 2025
Ответ дляБентливуман
Балістика на Київ і кинджали, а хтось ще думає чи йти в укриття.
А як нема укриття
Бентливуман• 06 декабря 2025
Сьогодні скоріше за все буде знов довга важка ніч, бажаю всім безпеки і спокою та рівноваги.
парИла я парИла• 06 декабря 2025
Ответ дляБентливуман
До тушок подрімаємо ще
Мама фіфті цента• 06 декабря 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
как в прошлый обстрел, у тварей новая тактика
я готовлюсь снова, что будет 2 дня минимум без света, воды, отопления как в прошлые выходные, Киев. Нашему району не повезло.
Неправдиша
• 06 декабря 2025
Ответ дляМадам Подлинник
А хочет зоб до кого?
Удалено администрацией...
Душка-свекрушка)))• 06 декабря 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Днепр под обстрелами. Сидим в шоке
Да, громко было, пока затишье
парИла я парИла• 06 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Да, ми тоже 28 год без світла були.
Вже і не вірили, що поремонтують
Мама фіфті цента• 06 декабря 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Днепр под обстрелами. Сидим в шоке
Читаем (((
У нас Фастов под Киевом горит. И на них прут и прут шахеды
Скіфська пектораль• 06 декабря 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Писали, что к нам, на запад. Бурштин и тд. А почему спрашиваете ?
Вибачте, помітила, що коли ракети аж під ранок летять, то на Захід. Київ достатньо прасують з мігів, с-400 + шахеди. А ту-95/160 вже піднімають тільки на дальший радіус.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 декабря 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Да, громко было, пока затишье
Та так лупонуло, что даже в ванной с включённым душем было слышно. Это значит прям очень близко.
парИла я парИла• 06 декабря 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Минулий обстріл все на Київ було. І тушки тоже
Душка-свекрушка)))• 06 декабря 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я за собакой в комнату забежала, небо красное, потом как бахнуло, очень близко, о, мне уже написали где прилет…
Да_Я_ТакаЯ_• 06 декабря 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я не знаю где прилет, но вот пожалуйста
По БпЛА:
Сумщина — 3х
Чернігівщина — 4х
Полтавщина — 1х
Черкащина — 2х
Київщина — 9х
Харківщина — 4х
Дніпропетровщина — 30х
Житомирщина — 1х
Вінниччина — 5х
Миколаївщина — 20х
Особлива увага:
Конотоп, Кролевець, Охтирка, Чернігів, Десна, Кобеляки, Канів, Вишгород, Фастів, Златопіль, Зеленодольськ, Петропавлівка, Кривий Ріг, Ружин, Погребище, Нова Одеса.
По БпЛА:
Сумщина — 3х
Чернігівщина — 4х
Полтавщина — 1х
Черкащина — 2х
Київщина — 9х
Харківщина — 4х
Дніпропетровщина — 30х
Житомирщина — 1х
Вінниччина — 5х
Миколаївщина — 20х
Особлива увага:
Мама фіфті цента• 06 декабря 2025
Девчата, кто из Чернигова и области?
Вы снова массово без света и воды? ((((
Скіфська пектораль• 06 декабря 2025
Ответ дляпарИла я парИла
З тій пʼятниці на суботу? Мені здається, що з ракет була тільки балістика, бо заради шахедів я не ставала, а ось коли о 6 написали, що скоро почнеться, то взяла дитину й пішла в укриття. О 8 повернулися, а вони вже іскандерами додали о 9 приблизно.
Неправдиша
• 06 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Девчата, кто из Чернигова и области?
Вы снова массово без света и воды? ((((
Якось були теми про світло, дівчата відписувались наче в них все добре.
Бентливуман• 06 декабря 2025
Ответ дляМира всем
Удалено администрацией...
Не вигадуйте. Ви там не живете, ви просто бот.
Мира всем• 06 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Девчата, кто из Чернигова и области?
Вы снова массово без света и воды? ((((
Удалено администрацией...
Неправдиша
• 06 декабря 2025
Ответ дляМира всем
Удалено администрацией...
Мира всем• 06 декабря 2025
Ответ дляБентливуман
Удалено администрацией...