ЖонДуан• 18 октября 2025
Хто нещодавно переїхав в Словаччину
Напишіть Ваші відгуки про життя в цій країні: що подобається що не дуже, як там Вашим діткам.Буду вдячна за Ваші дописи.
ЖонДуан
• 18 октября 2025
Ответ дляоксюморон
Кем муж планирует работать?
На еду я очень экономно трачу 200 евро, сейчас цель отложить денег.
Есть акции, скидки, привожу что-то с Украины
А что с Украины привозите?Насколько я знаю мясо и молочка нельзя провозить через границу
ЖонДуан
• 18 октября 2025
Ответ дляГірчинка
В Прешові є гімназія, де вивчають українську, вона там і до війни була. Але це не означає, що там не потрібна словацька і що дитину туди просто візьмуть.
В Кошицях українська школа тільки недільна, звичну вона не замінить.
Якщо Ви хочете інтегрувати дитину, треба йти в словацьку.
Дякую, підскажіть будь ласка як обрати школу?Чи дитину направлять туди де є місце?
оксюморон• 18 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
Гречку, зефир, рыбу, сухарики
оксюморон• 18 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
Надо ходить по всем школам и спрашивать где возьмут. Если нигде, то идти в местное гороно, они направят
оксюморон• 18 октября 2025
Ответ дляГірчинка
Нууу, я би посперечалась. Коли мені треба було знайти ендокринолога, то всі були зайняті, мені запропонували запис за пів року. Звісно, ургентне б прийняли.
Это ещё супер, за год не хотите или вообще просто не берут новых пациентов и все. Я два года не могла попасть к эндокринологу, новая амбуланция открылась, вот сходила
Гірчинка• 18 октября 2025
Ответ дляоксюморон
Не в Кошицях, часом?
Гірчинка• 18 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
В якому класі дитина?
Гірчинка• 18 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
2 клас
Тоді просто в школу по місцю проживання. Вчити словацьку і готуватися до Тестування 4, яке в кінці 4го клвсу.
ЖонДуан
• 18 октября 2025
Ответ дляГірчинка
Дякую
Вкаблучках• 21 октября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
В Братиславе нет в этом году вообще
Не вірите! Есть мета! Укр.детей берут
Тра Ля Ля• 21 октября 2025
Ответ дляВкаблучках
Не вірите! Есть мета! Укр.детей берут
Что мне верить или нет, знаю, столкнулась, в начальной школе ещё может повезти
ЖонДуан
• 21 октября 2025
Ответ дляВкаблучках
Не вірите! Есть мета! Укр.детей берут
Підскажіть будь ласка в якому районі?Ми плануємо шукати житло там, де будуть місця в школі.
Вкаблучках• 21 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
Петржалка