ПростоБелка• 18 октября 2025

Дівчата, це нормально?

Чоловік миє своє брудне взуття у ванній. Прямо ставить у ванну, набирає воду, миє...для мене це не норм. Там я купаюся, він, діти. Своє і дитяче взуття мию в тазіку, потім виливаю в унітаз воду і мию унітаз одразу. Для вас це норм?
Зліпок ступні• 18 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Хоть не прохожим на головы?
Ні в мене немає прохожих, я в приватному будинку.
Клевотница• 18 октября 2025
А навіщо взагалі мити взуття?
автор ПростоБелка • 18 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Сорі, а ми чим допоможеме? Чи маємо з вашим чоловіком провести бесіду за вас, бо ви не далий йому тазік і не навчили, як потрібно мити.То ви мийте його взуття, якщо не може домовитися, як це робити.
Я допомоги не просила. Просто запитала, чи для людей це норм. А де я ще таке запитаю і в кого, як не тут?
Кумедний ґудзик• 18 октября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Якому такому? Коли йде дощ, взуття все одно брудне. За сезон воно чистим ніяк не залишиться. Чи у вас сезон дощів як в Африці, обмежений термін? А вулиці миють з милом?
На асфальте много грязи нет, а то что остаётся достаточно протереть салфеткой. Передвигаемся по городу в основном на машинах.
Зліпок ступні• 18 октября 2025
Ответ дляКлевотница
А навіщо взагалі мити взуття?
І правильно, воно має бути одноразовим.
Клевотница• 18 октября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Коли зимове ховаєте навесні, з болотом в шафу складаєте? Чи воно у вас під ногами валяється до наступної зими?
Я наприклад не мию. Протру щіткою і кладу у коробок. Все.
Марс атакует• 18 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Ви написали, що для вас це не номально. Якщо вам тут напишуть щось інакше, вам це як допоможе, ви заспокоїтеся, що у всяіх чоловіки миють брудні штіблєти прям в ванній і підете радіти, що вас не гірший за інших, бо в усіх так ? Я вам допомогу навіть не пропоную, ви вже доросла , якось самі справляйтесь.
Зліпок ступні• 18 октября 2025
Ответ дляКлевотница
Я не тільки мию, ще можу прати. Авто є але в нас немає на стільки чистих вулиць, щоб взуття залишалось чистим.
Домовенок Кузя• 18 октября 2025
Ми взагалі не заходимо у вуличному взутті в приміщення. Для цього є тамбур
Пупуговка• 18 октября 2025
Ответ дляНетутешня
Ну вы ж воду не из раковины хлебаете?
Ну так и автор в семьей ванну не облизывают, скорее всего
Зліпок ступні• 18 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
А де береться взуття з болотом?
Після дощу, снігу, воно завжди з болотом. Мало того, ще й сіль буває на взутті взимку. Влітку пилюкою припадає. Обов´язково мию.
Karina_B• 18 октября 2025
Нормально мыть обувь в луже перед домом. Перед каждым домом есть лужа специально для мытья обуви.
Клевотница• 18 октября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Ні, я таким не займаюсь. І машини в мене немає. Може, у мене взуття не таке дороге. На знижках беру у середньому 50 євро пара. Кросівки Адідас 120 євро. Пару сезонів відносила і все.
Хоча, дороге було б ще більше шкода мити.
Замурмишка• 18 октября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Тамбур де?
Бабо-лебідка• 18 октября 2025
Ответ дляПупуговка
Я мою в раковине, а потом там чищу зубы, о ужас (нет)
І я так :)
Зліпок ступні• 18 октября 2025
Ответ дляКлевотница
Може ви за кордоном і догляд вулиць інший? Але мені дивитись огидно, коли молоді дівчата у брудному взуті на вулицях.
Вкаблучках• 18 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Мне совершенно нормально,я ещё и собаке лапы в ванной мою.
А полностью купаю дворовую собаку
Вкаблучках• 18 октября 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Старое выбрасываю, к следующей зиме новое покупаю. Да и в принципе болота на обуви не бывает, мы нигде по такому не ходим.
Я в шоке, но да у богатых свои причуды :)
Ношу по 3+
Вкаблучках• 18 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
А де береться взуття з болотом?
По улице если ходить в сырую погоду
Клевотница• 18 октября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Я за чисте взуття. Для цього є щітка і крем.
Мій папа теж колись мив свої туфлі у раковині. Тоді мені здавалось це нормальним. У себе вдома я такого уявити вже не можу.
Зліпок ступні• 18 октября 2025
Ответ дляКлевотница
Для мене отак це треш. Зараз часто бачу. Щіточка тут не допоможе.
Клевотница• 18 октября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Я б таке мокрою ганчіркою протерла б.
Вкаблучках• 18 октября 2025
Мою обувь в раковине, не понимаю зачем мыть в тазике ? Потом еще и тазик мыть ?
Зліпок ступні• 18 октября 2025
Ответ дляКлевотница
Я ще кімнатні тапки перу раз в два тижні. Вони на вулиці взагалі не бувають. Для мене це норма.
Зліпок ступні• 18 октября 2025
Ответ дляКлевотница
Я б таке мокрою ганчіркою протерла б.
Підошві це не допоможе.
Вкаблучках• 18 октября 2025
Ответ дляКлевотница
Я еще и кроссовки стираю :) наверное 2 раза в сезон.
Домовенок Кузя• 18 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Тамбур де?
Перед квартирою есть тамбур. В нем вешалка с одеждой, обувь в коробках хранится. Там и уличную оставляем.
Замурмишка• 18 октября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Сусіди не проти?
Домовенок Кузя• 18 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Сусіди не проти?
Ні, в нас так прийнято. У взутті в приміщення не заходять. В них так само.
Дві квартири в нас .Інші цього не бачать
Я только за!• 18 октября 2025
В умивальнику мию, а собаку у ванній
Потім помила і все, де трагедія?