ПростоБелка• 18 октября 2025

Дівчата, це нормально?

Чоловік миє своє брудне взуття у ванній. Прямо ставить у ванну, набирає воду, миє...для мене це не норм. Там я купаюся, він, діти. Своє і дитяче взуття мию в тазіку, потім виливаю в унітаз воду і мию унітаз одразу. Для вас це норм?
Замурмишка• 18 октября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, в нас так прийнято. У взутті в приміщення не заходять. В них так само.
Дві квартири в нас .Інші цього не бачать
Жесть. Якщо чесно
Не хотілось би мати таких сусідів
ТайТаке• 18 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Жесть. Якщо чесно
Не хотілось би мати таких сусідів
100%
Білка в колесі• 18 октября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
сдайте в тцк
или не нойте
ваш хоть дома
Вот да. Я согласна пусть мой в ванной моет обувь, только пусть вернется скорее. А люди с жиру бесятся. Как же обидно...
Домовенок Кузя• 18 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Жесть. Якщо чесно
Не хотілось би мати таких сусідів
Чому? Тамбур закритий. Великий, 12м. В нас є двері, ми зачиняємо,що навіть сусіди не бачать. Сусіди не можуть відокремити,я не переймаюсь,для мене це абсолютно норм.До речі в батьків чоловіка у селі теж не заходять в хату у вуличному взутті. Але в них багато мусульман свого часу жило, в них і навчились. Все взуття або на вулиці, або в тамбурі перед верандою.
Ms. Iphone• 18 октября 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Мля, шо одна я вообще не мою лапти ни свои, ни чьи либо ещё? Влажной салфеткой протёрла и отлично. Муж мой вообще наверное даже не подозревает, что обувь нужно как нибудь освежать.
Я так всегда и делаю, у меня даже салфетки и тряпочки для этогр в коридоре лежат, а мою или стираю, когда болото
Ms. Iphone• 18 октября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Да, мы всегда не ценим то что имеем
автор ПростоБелка • 18 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Ви написали, що для вас це не номально. Якщо вам тут напишуть щось інакше, вам це як допоможе, ви заспокоїтеся, що у всяіх чоловіки миють брудні штіблєти прям в ванній і підете радіти, що вас не гірший за інших, бо в усіх так ? Я вам допомогу навіть не пропоную, ви вже доросла , якось самі справляйтесь.
Ви якась дивна. За вашою логікою для чого тоді цей форум потрібен? І для чого ви тут сидите?
Марс атакует• 18 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Іноді мене дивують такі дивні , як ви, які не можуть для себе з´ясувати, де їм мити чоботи і скільки разів міняти труси і нащось виносять це на вселюдне обговорення.
Є теми цікаві, інформативні, де є що обговорювати, а є такі, як ваша, коли дивуєшся тим запитанням і людям, які їх створюють.
Якщо вам потрібен чужий досвід, бо ви не можете самі справитися, тоді перепрошую.
Любви вам!• 18 октября 2025
Бедный мужик, гспд...
Лина-7139• 18 октября 2025
Ответ дляПупуговка
Ну так и автор в семьей ванну не облизывают, скорее всего
Ну если например автор не использует её только как душ а например хочет и полежать в ней с пенкой то после мытья обуви это явно не гигиенично
Лина-7139• 18 октября 2025
Ответ дляКлевотница
Ні, я таким не займаюсь. І машини в мене немає. Може, у мене взуття не таке дороге. На знижках беру у середньому 50 євро пара. Кросівки Адідас 120 євро. Пару сезонів відносила і все.
Хоча, дороге було б ще більше шкода мити.
Але ж кросівки носити пару сезонів і не прати це як і носки,воняти ж будуть🤯
Замулена ріка• 18 октября 2025
Я в раковине. Потом кипятком ее ошпаривают и мою чистящим. На подошве с улицы можно принести все ,что угодно и не угодно ..
автор ПростоБелка • 18 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Ну то проходьте мимо таких тем - яка проблема? Чим вона вас аж настільки зачепила? Відкрию секрет- тут половина, якщо не більше, таких тем, як моя. Пролиснули і все, читайте свої інформативні теми. Але ж ні - чомусь ви тут. Чому?
автор ПростоБелка • 18 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Що і навіщо люди виносять сюди- їхня справа, не ваша. А от навіщо ви це читаєте - то вже питання.
автор ПростоБелка • 18 октября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Бедный мужик, гспд...
Марс атакует• 18 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Мабуть , щоб покрасуватися ’розумовими здібностями’ і нездатністю самостійно вирішувати елементарні побутові проблеми, не буду заважати, насолоджуйтеся.
автор ПростоБелка • 19 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Ви не відповіли на моє запитання вже вкотре. А що ви забули в цих темах? Вони низькоінтелектуальні, нікчемні і т.д. Тож питаю вкотре - чому не пролистуєте, чому це читаєте, чому вступаєте в дискусії, чому коментуєте? Якщо це не ваш рівень.
Марс атакует• 19 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Вгамуйтеся вже зі своїми питання і йдіть мийте свої штіблєти. Тема не про мене, не відволікайтеся.
автор ПростоБелка • 19 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Давайте, давайте. Ганьбітся до кінця. Це з опери - ’я біг за вами дві доби, щоб сказати, наскільки ви мені нецікаві’.
Марс атакует• 19 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Якщо я вам така нецікава, нашо ви за мер другий день бігаєте 😂😂😂😂
автор ПростоБелка • 19 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
До чого тут я? Це моя тема і мені цікаво читати тут все, що люди напишуть. А ви чомусь сюди влізли, щоб сказати, яка це нецікава і дивна тема. На питання ’що ви тут тоді робите’ ви не в змозі відповісти. Вирішили ’поумнічати’, але не вийшло. Нічого, і таке буває.
Марс атакует• 19 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Боже, яка зануда, пристала, як жвачка до штанів. Де хочу там і хожу, що хочу - те й пишу. Тема ваша на загальному форумі.
автор ПростоБелка • 19 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Хто до кого пристав? Не я вам, а ви мені почали тут якісь претензії пред´являти. Тепер ще і на особистості перейшли, бо аргументи закінчились. І припиніть нарешті ганьбитися.