60 метрів сметани• 19 октября в 11:47
Какие угги выбрать?Цвет
Ананомчикус• 19 октября в 11:49
Вторые
Цвет пока не заезжен
Чёрные тупо
Бежевые уже тоже
Потому так )
Цвет пока не заезжен
Чёрные тупо
Бежевые уже тоже
Потому так )
Незламна Україна• 19 октября в 11:56
Сама модель не заходит , а вот цвет нравится беж если обрабатывать влагозащитным спреем то ничего им не будет , куча светлой обуви ношу в любую погоду
60 метрів сметани
• 19 октября в 11:58
Ответ дляПускаю бісики
Они тяжелые на ноге ? Мне беж нравится
Не очень
Малявка ще та• 19 октября в 12:01
Ответ для60 метрів сметани
Не очень
Это не угги, но выглядят тоже неплохо
Я бы вторые или третьи взяла
Хочу барабульки• 19 октября в 12:06
Доя наших зим.слякоті і болота беріть останні))))) будете красива як свиня в дощ
Р.с. про спреї вологовідштовхуючі насмішили))) я мала спреї за 2 тис грн. Дорогі)) але це не врятувало світле взуття замшеве зимове. Після зими воно пішло на смітник))) таке слід носити тому хто їзде вчавто. Вийшла.перебігла і все.а місити квашу в такому взутті- це треба бути дуреим) я така була минулої зими. Досить)))
Червона рута• 19 октября в 12:08
Ответ дляНезламна Україна
Порекомендуєте спрей? Я кілька раз купляти різних виробників- не зайшло.
Святатабожа• 19 октября в 12:10
Ответ дляХочу барабульки
Вы в свинарнике живете?
Пишущаяся• 19 октября в 12:10
Це штучний замш, вони лише на суху погоду. Беріть коричневі чи хакі.
Незламна Україна• 19 октября в 12:11
Ответ дляЧервона рута
Тоже беру разные , но их нужно раз в неделю обновлять не так что один раз обработал и все , постоянно обновлять и тогда нет проблем
Малявка ще та• 19 октября в 12:11
Ответ дляХочу барабульки
Кто вам виноват, что живете в болоте и среди свиней)
Хочу барабульки• 19 октября в 13:21
Ответ дляЧервона рута
Ніякий спрей не врятує світле взуття від бруду і солі. Ну не бульте наївними))) світле взуття це для авто чи сухої погоди. Чим би ви не набризкали - воно втпатить товарний вигляд.
Valentina shop2020• 19 октября в 13:41
Ответ дляХочу барабульки
Ну если вы живёте в селе не асфальтированном,то понятно....
Даже спрей за 2 тыс не помог,...
Хочу барабульки• 19 октября в 15:59
Ответ дляValentina shop2020
Даже спрей за 2 тыс не помог,...
Я живу в центрі Києва. Золоті Ворота. Але з нашими зимами. Крли дороги не чистять.все в слякоті з сіллю тільки ідіоти купують світле замшеве взуття. Замшеве взуття світле на суху морозну погоду!))
Moon shine• 19 октября в 16:27
Якщо це ваше не єдине взуття і взувати ви його будете лише в суху погоду - все ок. На мокре місиво з сіллю не рекомендую. Йому буде гаплик з найкращими спреми. Відкрийте гугл і поцікавтесь НА ЯКУ ПОГОДУ варто взувати замш. Тільки на суху. А в нас сухих зим немає.