Сунуся в чужі справи• 19 октября в 12:26
Чи реально кудись виїхати з двома дітьми?
Тут дохід 20-25 тисяч, розлучена. Задумуюсь про переїзд за кордон. Десь через рік. З варіантів Польща, багато знайомих там і мову можу вивчити за цей час. Освіта педагогічна. Не знаю чи варто, в роздумах, оговтуюсь після розлучення..
Фуліганка• 19 октября в 22:42
Ответ дляХвець-тець
Заїло ?
Давайте прізвище подруги - реєстр лікарів все розкаже про спеціальність і тип ліцензії
Анестезіолог на сухарях
Давайте ссылку на реестр
Хвець-тець• 19 октября в 22:45
Ответ дляФуліганка
Я же вам сказала, работает анастезиологом, но зп получает меньше чем врач поляк такого же уровня.
Якого такого рівня
?
Поляк - 6 років вуз , рік стаж подипломовий і 6 років рєзки - ітого 13 років навчання
У вашої подруги максимум 2 роки інтернатури і для Польщі вона НЕ анестезіолог відповідно і оплати місцевого спеціаліста не буде
Анонимарик• 19 октября в 22:45
Ответ дляХвець-тець
Заїло ?
Анестезіолог на сухарях
Вы наверное попутали с ответом кому ваш пост адресовали. Я как раз подтвердила, что вы все правильно пишите
Хвець-тець• 19 октября в 22:46
Ответ дляАнонимарик
Сорі
Хвець-тець• 19 октября в 22:49
Ответ дляАнонимарик
Бывает, ничего страшного
Ера варункових з обмеженими ліцензіями які ні в зуб ногою що таке титул спеціаліста в Польщі але з криками А нам платять менше
І ми розумні
Всі хто з підтвердженим титулом спеціаліста не скаржаться
Хвець-тець• 19 октября в 22:51
Ответ дляФуліганка
Давайте ссылку на реестр
Показуйте анестезіолога вашого :) за 5 тис
Анонимарик• 20 октября в 00:39
Ответ дляХвець-тець
Как вы ее классно на место поставили, точнее в нокаут отправили. Браво!