Сунуся в чужі справи• 19 октября 2025

Чи реально кудись виїхати з двома дітьми?

Тут дохід 20-25 тисяч, розлучена. Задумуюсь про переїзд за кордон. Десь через рік. З варіантів Польща, багато знайомих там і мову можу вивчити за цей час. Освіта педагогічна. Не знаю чи варто, в роздумах, оговтуюсь після розлучення..
Міні-бікіні• 19 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
А до війни як люди виїжджали за кордон?
Люди виїзжали або на роботу або в туристичні поїздки.
Сокодавка ще та• 19 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Складайте гроші, щоб був капітал, бо в трьох на 2,500 тисяч злотих прожити на зйомі нереально. Ким плануєте працювати?
А с чего откладывать? с 20-25 тыс. грн. на троих? Сколько предлагаете в месяц отложить?
Веселуха Муха• 19 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Вона писала, що жінки з дітьми тільки отримують пособіє та торгують тілом. Про що ще можна говорити з такими.
Так і є, економічно активні люди мають більше шансів залишитися. Це мінус для України, але люди шукають кращої долі і за це їх не можна осуджувати.
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ• 19 октября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Удалено администрацией...
Реалии таковы, что активные и адекватные в Украине и остались. Поэтому и экономика работает, и страна не потеряла свою государственность. Ну а перекати-поле были всегда и в любой стране.
УраганнаЯ• 19 октября 2025
Ответ дляАнонимарик
не всегда и деньги помогут, если речь не об очень больших деньгах
тема об авторе, денег у нее нет
Для каждого понятие свое. Тут и ответ, ехать автору нет смысла. Работать на съем...ну такое+ дети
В шоколаде• 19 октября 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Удалено администрацией...
Сокодавка ще та• 19 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
А до війни як люди виїжджали за кордон?
делали липовые приглашения в Польшу за деньги, получали рабочую визу, по приезду на месте искали работу с жильем в каких-то бараках/хостелах. и это всё без детей, заметьте. потом со временем находили работу покруче, подавались на карту побыту, снимали отдельную квартиру и забирали семью/детей к себе.
Веселуха Муха• 19 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Людям які інтегрувались за кордоном, впевнені у своєму виборі, точно не потрібно сидіти на українських форумах і щось там доводити. Висновки роблю зі своїх близьких родичів і знайомих. А ті хто сумніваються, то приходять сюди, аутотренінгами займатися.
Веселуха Муха• 19 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляТихомандражная
Авторе, з вашої зп ви не зможете зробити за рік жодних заощаджень, які дадуть вам змогу сплатити орендоване житло і протриматися хоча місяць у Польщі. До того ж Польща вже активно пише про припинення статусу Укр, а без нього ст не зможете ані легально працювати,ані перебувати у Польщі більше 90 днів підпяд
В тому статусі буде, що і мільйони українців були до війни. З картою побиту, на основі умови о праце. В Польщі і дотепер діє державна програма по залученню.українських вчителів в польські школи. Автору, якщо плану такий переїзд, треба вже сідати за інтенсивний курс польської
В шоколаде• 19 октября 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Удалено администрацией...
Давно вже громадянка. Так що тут не бути Вангою.
Хто пенсії платить і всі зарплатні бюджетників та іншим соціальникам в Україні? ЄС платить, українських дітей в школах теж ЄС годувати буде. Бюджет відкрити потрібно і трохи прочитати.
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Через рік всі вже валізи додому пакувати будуть)))
Ви ще довше думайте
А ви вже четвертий рік грієтесь думкою ’панувати валізи будуть’?
МЧСница• 19 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ длячаревна
Не обнадеживайте так автора. Я надеюсь, что через год на границе все будут переть домой со своими баулами
Удалено администрацией...
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Удалено администрацией...
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляТихомандражная
Щоб знайти житло та роботу, потрібен час та гроші. У автора грошей нема
То ж вона не матиме часу на пошуки. І так, ніякого безкоштовного житла та направлень на роботу для українців у Польщі не існує
Автор може з України підшуковувати вже собі роботу і їхати на готове місце.так, як це робили всі трудові мігранти ще з 90-х
В шоколаде• 19 октября 2025
Ответ дляМЧСница
Удалено администрацией...
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дівчата, це просто мої роздуми про майбутнє, як жити далі. А тут як завжди кілька адекватних відповідей. Невже так вам хочеться писати негатив, можна ж нормально
Авторе, не звертайте увагу. Ви який предмет викладаєте в школі?
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
А до війни як люди виїжджали за кордон?
Не слухайте недалеких. Дітям скільки?
автор Сунуся в чужі справи • 19 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Не слухайте недалеких. Дітям скільки?
14 і 11
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Цей персонаж відомий своєю ненавистю до тих, хто поїхав. Все ще сподівається, що всіх погонять, виженуть Ось тільки питання для чого їй ці люди, якщо так відноситься до них.
Для того, щоб мобілізація до її узилянта не дійшла. Щоб, як звикла,пересидіти за чужими спинами і за рахунок чужих життів
Качка в тапцях• 19 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Ответ дляЯ в дамках
Українську мову, є ще диплом вихователя та вчителя поч класів
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Меньше драмы. Прям голодали годами
Половину мужчины дальнобойщики вывезли. Поехали на заработки и через полгода повывозили семьи туда.
У половины населения приграничных районов давно польские паспорта, сталый побыт, карта поляка
Так і є
ГейТуда• 19 октября 2025
Ответ дляSo_so
Если Вы не тролль (ну, представим такое)
1. На каком основании Вы собираетесь проживать в других странах?
2. Каким образом Вы собираетесь оплачивать аренду и обеспечивать трёх человек?
3. Каким иностранным языком вы владеете свободно?
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
і саме тому кордони закриті, а західний охороняють краще, ніж передову)))
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Схоже, аутотренінгом займаєтесь саме ви
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляМЧСница
Удалено администрацией...
Що ж ви так про себе?
Я в дамках• 19 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
14 і 11
Так це супер, це не малята. Який предмет викладаєте?