Сунуся в чужі справи• 19 октября 2025
Чи реально кудись виїхати з двома дітьми?
Тут дохід 20-25 тисяч, розлучена. Задумуюсь про переїзд за кордон. Десь через рік. З варіантів Польща, багато знайомих там і мову можу вивчити за цей час. Освіта педагогічна. Не знаю чи варто, в роздумах, оговтуюсь після розлучення..
Ангел-предохранитель• 19 октября 2025
За рік може дуже сильно змінитися ситуація
Щодо розірвання шлюбу, то бажаю вам сил і витримки!
Триндичіха Байрактар• 19 октября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Усі виїдуть!
Дівчина Гілмор• 19 октября 2025
Складайте гроші, щоб був капітал, бо в трьох на 2,500 тисяч злотих прожити на зйомі нереально. Ким плануєте працювати?
Фуліганка• 19 октября 2025
Ответ дляSo_so
Если Вы не тролль (ну, представим такое)
1. На каком основании Вы собираетесь проживать в других странах?
2. Каким образом Вы собираетесь оплачивать аренду и обеспечивать трёх человек?
А тут б...сказка 25тыс на 3-х...
Мона_Лиса• 19 октября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Через рік?
через 2 їдьте
А Вы из тех, которые 2-3 недели?
Квітка папороті• 19 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Откуда эта сумма в 2500 злотых?
Тихомандражная• 19 октября 2025
Авторе, з вашої зп ви не зможете зробити за рік жодних заощаджень, які дадуть вам змогу сплатити орендоване житло і протриматися хоча місяць у Польщі. До того ж Польща вже активно пише про припинення статусу Укр, а без нього ст не зможете ані легально працювати,ані перебувати у Польщі більше 90 днів підпяд
Русланка з гілки• 19 октября 2025
Ответ длячаревна
Люди уезжали от ракет и шахедов. Через год вы с какой целью хотите поехать?
Дай Бог,щоб через рік не було ні дронів ні ракет!
Библиотекарь• 19 октября 2025
Ответ дляМона_Лиса
А Вы из тех, которые 2-3 недели?
Какіх тєх?)))
Дівчина Гілмор• 19 октября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Откуда эта сумма в 2500 злотых?
Ок, 2 200
Триндичіха Байрактар• 19 октября 2025
Ответ длячаревна
Через год пособие будет віше. Чем позже едешь , тем больше бабла дают
Анонимарик• 19 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Реально. Если есть деньги
не всегда и деньги помогут, если речь не об очень больших деньгах
тема об авторе, денег у нее нет
Квітка папороті• 19 октября 2025
Автор, Польша после 4 марта 2026 продлевать охрану (а, значит, и выдавать статус укр) не будет.
По приезду сразу на работу и получать карту побыту себе и детям (а это нехилые денежные затраты со старта)
Я шалунья• 19 октября 2025
Через рік всі вже валізи додому пакувати будуть)))
Ви ще довше думайте
Квітка папороті• 19 октября 2025
Ответ дляТихомандражная
Обустроится так же, как это делали до войны. Работа, карта побыту и вперед
Квітка папороті• 19 октября 2025
Ответ длячаревна
Не обнадеживайте так автора. Я надеюсь, что через год на границе все будут переть домой со своими баулами
Удалено администрацией...
Тихомандражная• 19 октября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Щоб знайти житло та роботу, потрібен час та гроші. У автора грошей нема
То ж вона не матиме часу на пошуки. І так, ніякого безкоштовного житла та направлень на роботу для українців у Польщі не існує
Квітка папороті• 19 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А вам?
Я спросила, откуда вы взяли сумму в 2500 зл?