Цікавить чи є в когось досвід, або може чули якісь підводні камені?
Ми з нареченим зараз живемо в Польщі (виїхав за місяць до 02.22 легально, але дані в резерві не оновлював).
Одружуватися через польскі установи - це 8-12 місяців, та й купу документів збирати. Тому шукаємо інші варіанти.
Я схиляюся до Дії онлайн, але ніде не можу знайти інформацію які саме документи їм для цього треба (наприклад, поточне місце проживання?), і те що сертифікати вони відправляють виключно на ім´я новобрачних....
Є ще варіанти фізично в Грузії або онлайн через Данію. Але теж не розумію, чи матимуть ці документи юридичну цінність? Бо це дивно, що ми обидва українці, а Україна й не знатиме про наш шлюб... Може хтось чув - чи виникали проблеми при легалізації таких документів? Особливо якщо подавати їх в третю країну, Польщу, Францію і т.д.
Якщо є якісь поради, чутки, власний досвід - буду дуже вдячна. Бо складно шукається інформація, всюди тільки офіційна інформація, без нюансів.
Ло Шарик• 28 октября в 15:46
Через Дію никаких особых документов не требуется. Свидетельство о браке можете съездить сама получить, без мужа, оно все равно одно
Борода• 28 октября в 15:47
В Дании многие женятся, не слышала правда про онлайн, документы легальны.
Я выходила замуж в Германии, документы собрала за 2 недели. Или у вас у каждого прошлые браки и дети?
Фиона Шрековна• 28 октября в 15:47
Подали документы, сдали кровь, оплатили, заказали ресторан, мадам из загса приехала туда, нас расписала. Все. Мексика. Мы оба иностранцы, если шо
Ответ дляБорода
Жодних попередніх шлюбів. Просто десь читала (ну це був тільки 1 коментар, більше не знайшла), що Польща потребує свідоцтво про шлюб саме з українських документів. Там в когось так знайома застрягла, що вроді шлюб є, але не український - і вже його не розірвати, ні новий укласти
А ось і я• 28 октября в 15:52
Ответ дляБорода
Це Польща. Реально довго збирати документи. Більшість літять в Грузію - є агентства, які все роблять ’під ключ’
Борода• 28 октября в 16:01
Ответ дляА ось і я
Так что там за документы такие нужны?
От меня требовался только документ от нотариуса, что я не замужем, справка с работы, справка о прописке, свидетельство л рождении и перевод украинского паспорта, все
Мольфарочка• 28 октября в 16:07
любое взаимодействие с Украиной от 17 000 грн для жениха. Он нарушитель (але дані в резерві не оновлював)
если есть знакомые , пусть посмотрят есть он в резерве и от этого рулить
может он там и есть
Луноходик_Ик• 28 октября в 16:10
За Грузию уже не раз слышала и читала, что их бумажка о браке нигде не признается . Планировали тоже с мужем слетать туда по быренькому расписаться
Калинові вуста• 28 октября в 16:16
Ответ дляЛуноходик_Ик
Абсолютно в любой стране эта бумажка признается тол ко на территории той страны где вы расписались, для других стран ее надо легализировать
Аноним с кешбеком• 28 октября в 16:18
Датский брак действительный, а вот Грузию не признают в некоторых странах
Аноним с кешбеком• 28 октября в 16:20
Ответ дляКалинові вуста
Апостиль поставить
Ответ дляМольфарочка
может он там и есть
Ха, думаєте там є якісь штрафи і без їх уплати не одружать?
Бо я думала що може це найкращий варіант, просто не казати що за кордоном
Ответ дляАноним с кешбеком
Блін, ну це і справді логічно! Що надійніше в європейській країні. Дякую вам, бо всюди тільки хвалебні статті, а як воно там насправді....
А хтось знає - чи без проблем потім ці сертифікати легалізуються і в Україні, і в інших країнах? Тобто чи буде це прям офіційний звичайний шлюб після апостилю, чи такий собі папірчик, який можуть прийняти, а можуть й ні?
Одні думки• 28 октября в 17:07
Легалізація шлюбу, який укладався в іншій країні робиться в українському консульстві чи посольстві в країні, в якій Ви резидент. Тобто, проживаючи у Польщі легалізувати шлюб можна тільки у консульстві/посольстві України, як громадянці цієї країни. Одруження у Грузії не легалізується у міністерстві юстиції Польщі, так як Ви не громадяни Польщі - як приклад, а лише в Міністерстві Юстиції України через консульство/посольство України, через яких подаються документи на легалізацію закордонного шлюбу.
Калинові вуста• 28 октября в 17:17
Ответ дляОдні думки
Также относительно и Дании