Зоркая Зорро• 19 октября 2025
Приниження
Як вам ситуація. Жінка, народила щойно. І…ну от мало молока/не може прикладати.
Покликала масажиста для грудей/консультанта (не пам‘ятаю).
Закрила двері, роздягнена лежить і проводиться щось із грудьми (може масаж, може як сосок в ротик давать, не помню).
І заходить на тупом свекруха. На прохання вийти - сиоїть і заявляє що має право присутня бути бо вона Бабушка!. Прлхання повторюється, вже на грані істерики, ноль. Лише чоловік-батько являється «що сталося». Звучить прохання прибрати її геть. «Ну, мам, вийди». «Ні, а шо такого, я маю право, я Бабушка». І стоять. Я вдягаюся, починаю припиняти консультацію ітд, ну вже виходить зі словами «вона якась ненормальна, що тут такого..»
І скажіть будь ласка. Я шизофренічка? І тут насправді «ашотуттакава»?
Я знаю вже. Я не маю тут нічого пояснювати по часті зо тут такого йому. Але все ж, якщо спробувати пояснити, якщо він не розуміє, то якими, блть, словами?
Непозбувна Бентега• 19 октября 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Чому ви живите зі свекрухою? Ось де ваше приниження, за яке відповідаєте ви. Все інше другорядне.
Я жила в квартире, купленной моими родителями и то свекровь приходила за мной полы перемывать раз в неделю. И рассказывать какую плохую и маленькую квартиру мне купили.))
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Для меня ненормально устраивать мужу «разбор полётов» с заглавной темой «парафиним твою маму». Вы не видите главного, к сожалению, а вцепились в эту консультацию
Ну а якщо вона тригер, то я що, маю лікуватися? Я - хвора значить?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 октября 2025
Ответ дляКривая спроса
И это вы про личные границы вещали? Похоже на них только вы имеете право. А про такт тоже вы? Лицемера, 80 левел.
???
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляSo_so
Я как-то была знакома с семьей, Вы мне очень напомнили женщину оттуда, аж немножко жутко стало. Вы сейчас не в Польше живёте?
В києві, в передмісті
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Вы осознаете, что это его мать? Вы переигрываете немного
То можна нашпорити по моїх шафах? По моїй сумці? Керувати їжею і щепленнями дитини? Срачі ці постійні! Сбиваю темп дитині - лізе «парац. Не можна дітям!!! Тупиця, не угроб дитину!!»
І лляп - рушник льодяний на дитину при 39.2!
Отак? Бо це «єво мама»
Оба хай піздують тоді
Отак? Бо це «єво мама»
Оба хай піздують тоді
Я тут с краю постою• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
У мене немає ствльки терпіння😢😢😢 немає. Я вибухаю. Вона провокує, і провокує чудово. А він- мовчить
Сказала що його функція - єдина функція крім заробітку - це захищати. Мене. Доньку. Від її самоуправства допустимо. Від критики. Вона ж каже що парацетамол дітям не можна, і що із ібупрофеном він несусісний. І вона ще заявляє, що дитину на море БЕЗ мене вести слід. Бо ти ба, я не даю в БОЛГАРІЮ машиною 30 годин їхать. І така сяка в шахедну одесу для початку пропоную/або авіапереліт хоч в Чорногорію, хоч куди.
А ви нашо з нею відпустку обговорюєте? І інше теж.
Вирішили з чоловіком, її просто за потреби проінформували. Починає коментувати - мамо, дякую, але ми вирішила так. І робите як вирішили, хай хоч запіниться
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
У мене лише одне питання - народивши дитину і маючи постійні якісь проблеми, як ви встигаєте щодня сидіти на форумі, строчити теми і ще й відповідати всім..?
Я написала тему годин в до 18
Гулять пішли мої
А перед цим я писала позавчора наче
Гулять пішли мої
А перед цим я писала позавчора наче
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Автор сгущает краски и перегибает. И это очевидно, хотя бы по тому, что мама не просто не с ними живет, а вообще в другом городе. Автору просто скучно и она драма квин
Та то формально другой город
15 хв нлектричкою
20 на авто
40 на маршр
15 хв нлектричкою
20 на авто
40 на маршр
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Поверьте, найдутся, кто заберет и будет с мамой в нормальных отношениях в рамках здравого смысла. А не истерики с заламываем рук
Є інший син у неї
Там ще гірше
Аона дзвонить під час їх сварки із окремим проживанням їй, і каже: я синові подзвонила, і сказала, що ти мені повідомила, що хочеш із ним розлучатися. Тож не дьоргай його зараз.
Там ще гірше
Бджолина королева• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Автор, это ваша квартира и вы устанавливаете правила посещения
И график
В вашем случае двух раз в год достаточно))
Остальное время пусть сын с внуком ездит к бабушке))
И по поводу ребёнка
Чем лечить и кормить
Где учить когда и как отдыхать решаете только вы с мужем
Не ведитесь на эти манипуляции
А мужу говорите «я твоей маме благодарна, что она тебя воспитала. Я её уважаю и хорошо к ней отношусь. Но посещения только по графику»
И график
И по поводу ребёнка
Чем лечить и кормить
Не ведитесь на эти манипуляции
ПешитеБесАшипок• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Але він! Він каже «ти її ненавидиш»
Бо зараз знов апогей. І я його виплеснула багато ситуацій, коли він стояв, і мямлив. При приниженні, при порушенні кордонів, при лазанні по моїх шафках, при переставлянні моїх вазонів! В нашій (окремій) кв!
А не треба мовчати, треба зразу давати відсіч.
Я б за свою шафу і вазони вже б на голову їй відро наділа.
І банально двері не відкривати - чудовий вихід.
ПешитеБесАшипок• 19 октября 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Я приглашала консультанта по ГВ, она до моей груди не дотрагивалась.
А я ходила у пологовому до фізіотерапевта.
То вона спочатку на апараті ультразвуком перевірила ситуацію, потім руками робила масаж і кожну протоку мені розцідила.
Бо груди були як камені, дитина у реанімації, прикладати я не могла.
Ситуації дуже різні бувають.
Суттєво пізніше я зверталася до консультанта у телефонному режимі і все вирішили взагалі без її приїзду, консультація тривала хвилини 3.
Ситуації дуже різні бувають.
ПешитеБесАшипок• 19 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
І як далі склалося у вас в сім´ї?
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляБджолина королева
И график
И по поводу ребёнка
Чем лечить и кормить
Не ведитесь на эти манипуляции
И график
И по поводу ребёнка
Чем лечить и кормить
Не ведитесь на эти манипуляции
Но мені ж треба якось йому пояснити, обґрунтувати. Ну бо «як це вона в гості прийти не млже»
Ну чому він думає що це ок, що вона заламується в кв, подзвонив за 10 хв «я тут міма пооходіла, зайду»
От зараз, після болгаріі, я сказала щоб іі тут не було. Півтора міс пройшло - сьогодні вже «я купила дитині куртку і хуютку, зайду занесу»
Нахуй мені ті її тряпки. Привід щоб припертися бо ніхто не зве
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Ну знач вам теорію говорили. А як розцідити? Це під кінець гв я ту грудь і так і сяк могла. А на початку ж шо. Жмеш так, сяк - ані краплі. І дитина «не хоче» бо лінь
Непозбувна Бентега• 19 октября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
І як далі склалося у вас в сім´ї?
Нормально, я сумела, как нынче говорят выставить границы.
Бджолина королева• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Отвечайте «я так хочу. Это твоя мама раз приехала пойди с ней встреться угости какао в кофейне пообщайся. Поблагодари её за курточку»
К примеру он с ней идёт встречаться курточку приносит вы говорите «о супер 👍 передай мои благодарности»
Потом тихо убираете ее в дальний угол и всё
Если он вдруг про неё вспомнил говорите «конечно ещё оденем ее»
Короче свекровь не обсирайте, но и не прогибайтесь
Ей это быстро надоест
А ему ещё быстрее))
Ей это быстро надоест
А ему ещё быстрее))
Болтушка Му• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Самі живем
Припирається
Не відкривайте двері. Не впускайте.
Сваріться з нею. Не мовчіть.
Зробіть відносини з нею нестерпними, щоб не лізла до вас в квартиру.
Сваріться з нею. Не мовчіть.