Зоркая Зорро• 19 октября 2025
Приниження
Як вам ситуація. Жінка, народила щойно. І…ну от мало молока/не може прикладати.
Покликала масажиста для грудей/консультанта (не пам‘ятаю).
Закрила двері, роздягнена лежить і проводиться щось із грудьми (може масаж, може як сосок в ротик давать, не помню).
І заходить на тупом свекруха. На прохання вийти - сиоїть і заявляє що має право присутня бути бо вона Бабушка!. Прлхання повторюється, вже на грані істерики, ноль. Лише чоловік-батько являється «що сталося». Звучить прохання прибрати її геть. «Ну, мам, вийди». «Ні, а шо такого, я маю право, я Бабушка». І стоять. Я вдягаюся, починаю припиняти консультацію ітд, ну вже виходить зі словами «вона якась ненормальна, що тут такого..»
І скажіть будь ласка. Я шизофренічка? І тут насправді «ашотуттакава»?
Я знаю вже. Я не маю тут нічого пояснювати по часті зо тут такого йому. Але все ж, якщо спробувати пояснити, якщо він не розуміє, то якими, блть, словами?
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Дарма ви так.
От я розумію що це сюрреалізм. Но це - було! Коли я народила. Давно, три роки тому
І оце нарешті згадали?
Тут є на форумі припарена свекруха, а тепер ви припареною невісткою будете. Вам з нею треба спілкуватися.
ХаДиДиШь• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Вже ми на етапі що я її речі спущу якщо заявиться. ГВ давно нема. Це минуле. Просто хочу почути коментарі.
А нашо ви риєтесь в минулому?
Ждушечка• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Але він! Він каже «ти її ненавидиш»
Бо зараз знов апогей. І я його виплеснула багато ситуацій, коли він стояв, і мямлив. При приниженні, при порушенні кордонів, при лазанні по моїх шафках, при переставлянні моїх вазонів! В нашій (окремій) кв!
Это его мама! Вы можете это понять? А вы его женщина, боюсь, что можете стать нелюбимой. Он не примет ничью сторону. Успокойтесь
Пік Антна• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Дарма ви так.
Ааааа,ребенка- трехоетку кормить начинаете?
Хз
ХаДиДиШь• 19 октября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Автор...с первых дней нужно границы расставлять(((
Дитині 3. Автор згадує шо було
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Вы даже здесь, просто в переписке создали очень истеричное впечатление, не обижайтесь. Если вы так же ведете себя дома, то я не завидую вашей семье. Нужно быть мудрее и по-женски её нейтрализовывать. Как минимум начать со всем соглашаться ей вслух, но делать по-своему. А ребенка ей не оставлять. Получается, что она помогает вам, но вы недовольны снова же. От ложки сахара в каше ничего не случится
У мене немає ствльки терпіння😢😢😢 немає. Я вибухаю. Вона провокує, і провокує чудово. А він- мовчить
Сказала що його функція - єдина функція крім заробітку - це захищати. Мене. Доньку. Від її самоуправства допустимо. Від критики. Вона ж каже що парацетамол дітям не можна, і що із ібупрофеном він несусісний. І вона ще заявляє, що дитину на море БЕЗ мене вести слід. Бо ти ба, я не даю в БОЛГАРІЮ машиною 30 годин їхать. І така сяка в шахедну одесу для початку пропоную/або авіапереліт хоч в Чорногорію, хоч куди.
Анонім Перший• 19 октября 2025
Шо ж вам консультант не сказал что первые сутки, двое у всех нет молока и зачем лежать раздетой. Я б на месте вашей свекрузи тоже б осталась, посмотреть на весь этот бред
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Чому ви живете у свекрухи? Живіть окремо, точно зайвий ніхто не зайде. Самомасаж грудей ні не чули? 🤣
Ми не живемо. Ми окремо, вона окремо
Це не перешкода їй
Ждушечка• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Сколько экспрессии!
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Боже, откуда свекровь, которая живёт отдельно, знает такие подробности всей вашей жизни?
Вы на море без благословения Мамо поехать не можете? Или кто и зачем ей все распатякивает? Кто тепло?
Броніки для Моніки• 19 октября 2025
Ещё есть такие трэш-свекрухи? Я думала, что это поколение уже успокоилось.
Оградите себя по максимуму от негатива с её стороны. Она вам даже не родственница.
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
И вы сейчас чего-то вспомнили?
Бо я саме зараз мала розбір польотів. Я намагаюся пояснити, що вона нікого не поважає, кордонів не бачить, і що я не хрчу її бачити, і що мене за три роки (це основне) доконало його самоусунення від того що вона собі дозволяє, і ввн не може їй це заборонити.
Ждушечка• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Вы осознаете, что это его мать? Вы переигрываете немного
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Ви дорослішайте, разом з чоловіком
Так. Я йому це тоже кажу
Він відмовляється від обговорень. Живемо ввд скандалу до скандалу. Спокійно щось обговорити - він мовчить
Зоркая Зорро
• 19 октября 2025
Ответ дляПік Антна
Так ребенок новорожденный или вы годовалого учитесь кормить?
Три роки зараз
Це «історія» просто
ХаДиДиШь• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Так. Я йому це тоже кажу
Та розлучайтесь
Ждушечка• 19 октября 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Та розлучайтесь
И правда, пусть оставит мужика в покое
Кривая спроса• 19 октября 2025
Ніякими словами. Ви попросили, цього достатньо. Вам операцію будуть робити, вона теж запреться, бо бабушка? То щось тупе.
Скажений гудзик• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Дарма ви так.
І Ви досі не вилікувалися?
Ждушечка• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Так. Я йому це тоже кажу
Вы не понимаете, что он самоустраняется, потому что фактически вы вынуждаете его принять вашу сторону и быть против мамы. Но он этого не хочет, и не хочет скандала. А у вас разборы полётов. Вы тиран
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 октября 2025
Ответ дляАнонім Перший
Бред тут несете только вы
Никто никого не выписывает домой сразу же после родов
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
И правда, пусть оставит мужика в покое
Забирайте себе такое мурло вместе с мамо в комплекте
Скажений гудзик• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
О, то я на стороні Вашої свекрухи, у Вас ще ті вавки в голові
Кривая спроса• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Самі живем
Припирається
Моїм батькам так само сім´ю зруйнувала. У мами таки урвався терпець. Зато нова невістка так послала, що бабця сама помирала. А моя мама б не кинула.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 октября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Автор на эмоциях. Это нормальная и адекватная реакция в ответ на нарушение границ
Ждушечка• 19 октября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Автор сгущает краски и перегибает. И это очевидно, хотя бы по тому, что мама не просто не с ними живет, а вообще в другом городе. Автору просто скучно и она драма квин
Кривая спроса• 19 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Та ні не живем
В різних містах!
Ну як містах. 40 хв їзди або 15 хв якщо електр.
В різних містах!
Точно як мої батьки - наче й не далеко, але обов´язково з ночівлею, бо досидиьь до ночі..
Ждушечка• 19 октября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Поверьте, найдутся, кто заберет и будет с мамой в нормальных отношениях в рамках здравого смысла. А не истерики с заламываем рук