ЖенаАйтишнеГа• 20 октября 2025
Клінинг хто займається?
Дівчата, питання тим, хто працює на прибираннях приватним способом
Я до цього року займалася таким підробітком лише періодично і тільки з цьго року взяла клієнтів на постійне обслуговування. Але хотіла б знайти ще кількох.
Скажіть будь ласка, де ви рекламуєтеся? Бо один клієнт в мене по рекомендації, а другий я знайшла біля дому, шукав салон прибиральницю.
Справа в тому, що я працюю тільки суботу/неділю, бо маю основну роботу і таке звісно не всім підходить, бо люди більше люблять, щоб до них протягом тижня приходили.. А мені якось лячно виставляти свою об,яву на ОЛХ або Кабанчик, боюся, що там можуть причепитися якісь шахраї чи злочинці. Або, може дарма боюся? Поділіться своїмим думками, будь-ласка..
Всім гарного дня!
Света С Приветом• 20 октября 2025
Никогда не искала клининг на подобных площадках. Это стремно. Только через знакомых по рекомендации
ЖенаАйтишнеГа
• 20 октября 2025
Ответ дляСоседушка
Як ви така перелякана до випадкових людей додому ходите?
Ви уважно читали? Що мої нечисленні клієнти невипадкові, а по рекомендації
ЖенаАйтишнеГа
• 20 октября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую за думку, от мені також стрьомно, раптом якісь попадуться... зараз час такий
Але ж купа народу тусить на тому ж кабанчику...
Света С Приветом• 20 октября 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Для начала попробуйте озвучивать знакомым, что вы ищите новых клиентов
Клевотница• 20 октября 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
На кабанчике єдиний мінус, що треба платити.
ЖенаАйтишнеГа
• 20 октября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Я шукаю домробітниць на ФБ в тематичних групах - їх повно
О, дякую, не знала
Можете будь ласка, порадити назву групи?
ЖенаАйтишнеГа
• 20 октября 2025
Ответ дляБронетапці
А на первую уборку к новым клиентам приходила с газовым баллончиком
Та, думаю, у випадку кого злого умислу балончик не допоможе))
ЖенаАйтишнеГа
• 20 октября 2025
Ответ дляКлевотница
Я знаю, що треба платити, згодна звісно
Але як ви не боїтеся брати замовлення, люди ж різні бувають
Джинци на Флісі• 20 октября 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
О, дякую, не знала
Там чимало груп, ліниво шукати.
Шукайте за ключовими словами: помічниця, няня, домробітниця, персонал
ЖенаАйтишнеГа
• 20 октября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Там чимало груп, ліниво шукати.
Добре, дякую, вже шукаю