Я погнала• 20 октября в 22:22
Кто маленького роста покупает одежду в детских отделах)
Посоветуйте магазины с хорошими подростковыми вещами. Мой рост - 159 см.
Интересуют зимние пуховики.
А у нас макарошки• 20 октября в 22:35
Брала на нексті парку колись, рукава короткуваті мені, я 160 см
Унікло курточку легеньку маю, норм.
Коламбію колись купувала, теж норм
Унікло курточку легеньку маю, норм.
Коламбію колись купувала, теж норм
Оле Лукойе• 20 октября в 23:21
Купляла в зарі. Чорна дута куртка з синтапоном типа для хлопчиків але унісекс. В мене 160 і с-ка. В минулому році за 1399 гарно відносила. І ще на цей сезон буде. Краща по якості від жіночої зари