Тантрический кекс• 21 октября в 11:56

Вопрос по оплате отпускных

Если я сейчас возьму отпуск за 2023 год - то зп берётся за 2025 год или за 2023 для расчета отпускных?
Забула що?• 21 октября в 11:57
Возьмется зп по состоянию на 12 месяц 2023 года
Акукарача• 21 октября в 12:02
Ответ дляЗабула що?
Нет , по состоянию на тот момент , когда человек идёт в отпуск, за предыдущие 12 месяцев
Морковна• 21 октября в 12:03
Ответ дляЗабула що?
С такими советами и врагов не надо
Заместитель Анонима• 21 октября в 12:10
Там дійсно є нюанс, були зміни до законодавства з цього приводу. Якщо працівник отримує компенсацію за дні відпусток, на які він набув право до 31.12.2023 р., розрахунок середньої заробітної плати здійснюється з виплат, нарахованих у 2023 р.
legenda_1976• 21 октября в 12:19
Ответ дляЗаместитель Анонима
Це діє тільки при виплаті компенсації при звільненні. Якщо людина просто бере відпустку за минулі роки - йде звичайний розрахунок відпускних та береться період 12 місяців напередодні місяця відпустки
Аноним_1857• 21 октября в 12:46
А мені не надають відпустку за 2023 рік. Тоді не давали, тому що роботи було багато.Тепер не дають - кажуть, щоб брала за цей рік. А за 2023 отримаєш при звільненні, а тоді це копійки були. І як з цим боротися, я не знаю.
мимАпроходила• 21 октября в 12:51
Ответ дляЗаместитель Анонима
Автор идёт в отпуск, а не увольняется. Вот нафига давать такие советы, которые никак не касаются вопроса автора?
Баба Йога• 21 октября в 13:01
Ответ дляАноним_1857
В нас навпаки старішу вибирають, а якщо все відгуляти, не дадуть так?
автор Тантрический кекс • 21 октября в 14:54
Ответ дляБаба Йога
в нас теж в першу чергу списують старі роки. В мене до фіга назбиралось, то треба вибирати тепер дні... всім дякую.
Забула що?• 21 октября в 16:05
Ответ дляМорковна
С такими советами и врагов не надо
То, может, прочитаєте комментарии от других и убедитесь, что я права?
Забула що?• 21 октября в 16:09
Ответ дляАноним_1857
Відпустку можна взяти тільки послідовно, спочатку за 2023 рік, потім 2024, потім 2025.
Забула що?• 21 октября в 16:10
Ответ дляБаба Йога
У всіх старішу вибирають, інакше це порушення Закону про відпустки