Не пью, не курю• 21 октября в 14:10

Біль у пʼятах у дітей які займаються спортом

Привіт. Чи були у когось з дітей болі у пʼятах, особливо у у віці 9-14 років. І чи діагностували хворобу Шинца?
автор Не пью, не курю • 21 октября в 14:16
Весною боліли коліна-поставили синдром Сіндінга Ларсона-типу Шляттера-хто в курсі(
автор Не пью, не курю • 21 октября в 14:17
Лікували ціле літо, ніби все ок-а восени почався різкий біль у пʼятах… лікар сказав що це хвороба Шинца. Нічого страшного-повʼязане усе з активним ростом у дітей та фізичними навантаженнями (
автор Не пью, не курю • 21 октября в 14:18
Особливо часто з цим стикаються діти які займаються гімнастикою, танцями та футболом
Крошка Енот• 21 октября в 14:19
я не знаю все перечисленные названия, но знаю что проф спорт вреден для здоровья. и вы это должны знать. с дальше решаете
автор Не пью, не курю • 21 октября в 14:20
Ответ дляКрошка Енот
Це всі знають… тим не менше зараз шалений бум на спортивні секції
КаРаКаТиЦа• 21 октября в 14:25
Скоріш за все у дитини литки в тонусі. Якщо їх щоденно розтягувати, періодично робити масажі, біль зникне. Пишу з власного досвіду і досвіду доньки, проф.танцівниці
автор Не пью, не курю • 21 октября в 14:26
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дякую, цікавив досвід інших людей чи змогли повернутись до тренувань і як довго відновлювались
БеллаДонна• 21 октября в 14:28
Ответ дляНе пью, не курю
И что, что бум? У ребенка в 9-14 лет уже проблемы, зачем продолжать в том же темпе?
Я бы ещё с преподавателем поговорила: правильно ли она делает упражнения.
П.С. У племянника уже паяные колени. Проф.танцы. Особенно гопак убивает колени. И вот ему 19-ть, колени в хлам. Да, ездит, выступает, деньги зарабатывает. А что в 25 будет, никто не знает. Держатся только за то, что танцы ему всегда очень нравились и это был его выбор. Но в целом... Зачем это нужно было?
КаРаКаТиЦа• 21 октября в 14:30
Ответ дляНе пью, не курю
Так, донька повернулась до тренувань тричі на тиждень по 2 години та в суботу по 5 годин, я теж тренуюсь в спортзалі. Мені дуже повезло з тренером — вона професійний реабілілог, і це була її ідея, щоб я почала робити масажі та виконувати щоденно вправи які вона ж мені показала. Особисто я перерв не робила, просто під час тренувань я розтягую литки, донька ж мала півтора місяці літніх канікул, які витратила на реабілітацію, зараз болі в колінах пройшли, а п’ятки болять дуже рідко, але якщо декілька днів не виконує гімнастику
автор Не пью, не курю • 21 октября в 14:31
Ответ дляБеллаДонна
Ну от в тому то й справа що у деяких дітей є хист і величезне бажання-ясно що одиниці чого добʼються, але й заборонити робити те що подобається також не дуже легко.
Так, звичайно не все тренери слідкують як мінімум за нормальною розминкою(
автор Не пью, не курю • 21 октября в 14:32
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дякую Вам за пораду! З колінами ми проходили на реабілітацію, а зараз спробуємо вдома вправи та розтяжки.
КаРаКаТиЦа• 21 октября в 16:27
Ответ дляНе пью, не курю
Нехай допоможе! Донька теж 2 роки проходила періодично реабілітацію з колінами, але це давало полегшення ненадовго, на тренуваннях постійно в Ортезах, але після гімнастики на послаблення тонусу м’язів та курсу масажів стало легше