Нетутешня• Изменено 21 октября 2025

Рієлтор, яку знаю, купила 2 квартири в нових ЖК

Раніше в утриманні у чоловіка була, освіти не має. Вивчила НЛП на курсах і пішла в рієлтори, стала одягатися як бізнес леді, костюми, підбори
Продажі за останні 3-4 роки пішли в гору, після травня 2022, і от в одній квартирі комфорт класу вже доробила ремонт, іншу чекає для здачі.
Від чоловіка пішла
Дівчата,виходить все можливо для будь кого
Чтооооооооооо?• 21 октября 2025
Не для будь кого,а для того,хто не сидить на попі,а рухається
Nathalie27• 21 октября 2025
А Ви шо?
автор Нетутешня • 21 октября 2025
Ответ дляNathalie27
А Ви шо?
а я щось соваюсь, здобуваю другу освіту
Новорічна пальма• 21 октября 2025
Через цих сраних рієлторів і житло купити не можна
Чесно брешу• 21 октября 2025
Видела таких, там хватка бульдога и берёт 3-5 % от продаж
автор Нетутешня • 21 октября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Бере квартири гарні, ліквідні до розгляду
Робить декор, квіти, купу гарних фоток і зверху накидує долари
І головне опис гарний)
Голубая фишка• 21 октября 2025
На 1 успішного припадає 5 які спробували і так нічого і не заробили. Вони просто не ходять із плакатами про це, і всі знають тільки про 1 успішного
Пффф 100%• 21 октября 2025
Ответ дляНетутешня
І головне опис гарний)
так, а вас в долю не бере чи що?
Губи до вух• 21 октября 2025
Ответ дляNathalie27
А Ви шо?
А автор була методичним матеріалом для нлп
автор Нетутешня • 21 октября 2025
Ответ дляПффф 100%
так, а вас в долю не бере чи що?
я і не намагалась)
ну чесно професія не для всіх, як вище пишуть, або не потрібно мати сорому, або хватку мати
Гопница-Советчица• 21 октября 2025
Ответ дляНетутешня
І головне опис гарний)
Сейчас и те, кто не на продажу, А на аренду тоже норм зарабатывают накидывают 100%
Квартира нормальная 30 тыс в месяц и брокеру 30
Вот 4 квартиры сдал и 120 шт в кармане
автор Нетутешня • 21 октября 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Вот 4 квартиры сдал и 120 шт в кармане
та да)
ну може закон вийде і будуть сплачувати хоч податки
Мамин тріль• 21 октября 2025
Знайомий з дружиною цим рієлторством займався декілька років з 2012 в Україні. Потім десь в 16 переїхали на Кіпр. Дуже багато в Києві заробляли але таких наглих людей як він я ще не бачила. Там і обман і всілякі схеми. Треба бути такою людиног
Черный Ловелас• 21 октября 2025
Все чтоб завтра бросили этих мужей на хлебников и в риэлторы, все на митинг риэлторов.
Каждой риэлторше по 10 квартир. Ураааа
Пффф 100%• 21 октября 2025
Ответ дляНетутешня
я і не намагалась)
🐸?
Губи до вух• 21 октября 2025
Ответ дляНетутешня
І головне опис гарний)
Як бабка на базарі першою купюрою за день розмахує і проводить по товару. І неважливо, що продає, шкарпетки, сорочки чи сало з м´ясом, треба, щоб купюра торкалася повару
автор Нетутешня • 21 октября 2025
Ответ дляПффф 100%
🐸?
називайте як хочете)
цікаво, коли обговорюють зажравшихся депутатів чи корупціонерів чи накрут товарів 200%,ви теж про жабу згадуєте?
Гопница-Советчица• 21 октября 2025
Знакомая продавала дом и землю, 180 тыс цена вопроса
Так заключена ген договор с риелтором под 3 процента
Та умудрилась ещё 3 взять с покупателя неофициально
Об этом знакомая узнала позже
Ластовиння• 21 октября 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Об этом знакомая узнала позже
Вот коза😡
Скользкая• 21 октября 2025
Автор, от поста завистью так и прет
автор Нетутешня • 21 октября 2025
Ответ дляСкользкая
Автор, от поста завистью так и прет
та я так і зрозуміла)
окей
ПАЦАНКА О• 21 октября 2025
в 2022 р в Київ приїхала пара з Херсону. Пожили на квартирі,і в цьому році купили квартиру. Він ріелтор. Були заощадження. Терміновий продаж,гарна квартира трапиласбь..Ціна дешевша на 30% ринкової.
ШобВам_КакНам• 21 октября 2025
Ответ дляНетутешня
І головне опис гарний)
Ну, она работу провела для сверхприбыли, потому и заработала. Не всем дано. Я не умею так.