Страхованная• Изменено 21 октября 2025
Чернігів. Тримаймося.
Бачила, що в атб можна зарядитися
SantaMonika• 21 октября 2025
Ответ дляКузякин
Автор, надо выезжать. Лучше не будет. Как страшно это не звучит
Тут з вами погоджуюсь
ВалюШок-d20a• 21 октября 2025
Какой нах выезжать,мама в деменции ,денег нету ,приедем кудато с торбами,?
Дева Мария• 21 октября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Вот что пишут люди из области
❗️Русня винесла всі підстанції в області та єдину ТЕЦ на всю область це вам скаже будь який чернігівець, як гадаєте це виглядає як маніпуляція, а як вам той факт що офіс сняв обраного мера Чернігова в 22 році і постави ’своїх’ людей які за все цей час абсолютно нічого не зробили для захисту енергетики церез що її так швидко і винесли чи ви теж назвете це маніпуляцією?
Тец не працювало
Те що зараз відбувається в Чернігові, найближчим часом очікує ще якусь з прифронтових областей з обласним центром близьким до кордону.
Бо там не ’випадкові влучання’. Там цілеспрямований виніс цивільної інфраструктури та логістики. Електромережі, залізниця і наші логістично важливі кластери.
Росіяни зробили висновки з минулої зими і роблять роботу над помилками. Якщо всі ресурси розкатати як минулого року по всім областям, буде боляче, але не критично. Тому ціленаправлено виносять одну область. Можливо просто перевіряють схему.
Інші тримають в напрузі, щоб не перекидувались засоби та ресурси.
Винесуть ще кілька розв´язок та мостів і буде проблема. Велика.
Яка область наступна? Харківська, Сумська, може бути будь яка досяжна.
Тому просто зрозумійте, в Харкові ще є час. Але його не багато.
Те що зараз нема відключень, це не заслуга місцевої влади, яка так ніхєра і не зробила. Це просто поки що не дійшли руки у росіян, бо є інші плани. ПОКИ що.
Тєрєхов і Синєгубов знову поїдуть жити за місто. Як це було в минулі важкі періоди. Там у них буде світло, вода, тепло.
А у містян будуть квіти, інсталяції , фонаріки і насрато в головах. Все як завжди, тільки без світла і тепла.
Р.Доник
Ответ дляNata2907
Не люблю этот совет, но все же озвучу. Подумайте о выезде со страны. Мне такое в прошлом году советовали, я в Сумах. Я дурочка не послушала, но у нас было плохо прошлой осенью, но не на столько же.... За этот год бесконечной нервотрёпки здоровье посыпались по всем фронтам. На данный момент готова уехать как только пойму, что пора
от тільки за кордоном допомоги все меньше..
Фрау Донна Роза• 21 октября 2025
Ответ длякороткопамятна
Тримаймося дівчата ... я хщ як. Мене вчора накрило вже капітально. Цей блекаут , пів еочі дрони колами над будинком, замахалась в коридор з котом вискакувати. Дітей не щнала що робити . З усіх сторін бухало. Інтернету не було , звязку також. Ні світла , ні тепла ні інтернету . Як же все це остоп... дівчата на роботі в золоді з малими дітьми . І по черзі в сльози ..
я вас просто обнимаю, что тут еще скажешь
Фрау Донна Роза• 21 октября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Вот что пишут люди из области
я вообще не понимаю кто еще до сих пор не понимает очевидного и нахваливает офис и зекоманду?
катерина12009• 21 октября 2025
Співчуваю, дівчата, знаю що таке сидіти без всього в холоді і темряві.. і ніякі слова підтримки не допоможуть зігрітися. Просто кабздець це все
Vlada-Maria• 21 октября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
❗️Зато есть деньги на менский зоопарк и переименовать сквер сказку в Трампа.похоже местная администрация издевается.не говоря об окопах ,они уже разрушены.Атрошенко наверное скорее бы небо закрыл .при нем порядок был
Того і прибрали його зелені воші
маринель-наумка• 21 октября 2025
Ответ дляфруктовая
автор в соседнюю область выедьте на время или в частный дом на дачу
И что решит соседеяя область? На какое время? Сколтко это? Без работы, без денег? Без жилья ? Это не на время. Это навсегда
маринель-наумка• 21 октября 2025
Ответ дляДева Мария
Тец не працювало
Коли не працювало? Працювало в минулому році і в цьому . Гаряча вода звідки була?
inneska-85• 21 октября 2025
с вечера воскресенья Корюковский район (55 тыс человек) без. света, вынесли подстанцию.как это все выдержать и вытерпеть?
Ответ дляЗабобонний фрукт
Центр Європи і весь світ спостерігає. Просто конченні уроди. Я не вірю що нічого зробити не можуть
Своя рубашка ближе к телу
Такова была,есть и будет человеческая природа. Помню когла в Сирии началась война,и в Грузии и тд ,мне было абсолютно все равно
варюшка андрюшкина• 21 октября 2025
який треш, люди, тримайтеся!що можна вам сказати? шкода всіх простих людей!
сама я собі не уявляю як в мінус добу не буде світла, бо будинок повністю на електриці...треба їхати, але варіантів куди їхати не маю. Павлоград
маринель-наумка• 21 октября 2025
Ответ дляSantaMonika
На календарі лише! 21 жовтня
Чернігів в блекауті
Всі мають відповідь шо вони робитимуть якщо такий стан буде, скажімо, чверть зими?
Половину?
Коли за вікнами буде не +5, а -5
ви до цього готові чи все у руках божих?
Чернігів в блекауті
Половину?
Коли за вікнами буде не +5, а -5
А як до цього всього можна бути готовими?
Ответ дляVikki
Та ніяк
Я сама харьковчанка,но выехала заграницу. Сегодня у терехова спрашивают готов ли город к блекауту,а он отвечает что я не хочу про это говорить...занавес
Так что Реверанс выше пишет все верно:(
Мабуть неможливо підготувати місто до повного блекауту, щось точково (критична інфраструтура), щоб протриматися 1-2-3...дні, але мільйонне місто обесточене повністю, як можна підготувати ? Незалежно від того, хто мер міста, вода-світло-опалення-каналізаціїї-комунікації і т.д.