Тихомандражная• 22 октября 2025
Третю годину польоту людина розмовляє по телефону
От ви б зробили зауваження?
Так емоційно і просто незамовкаючи.
От ви б щось сказали?
Чесно кажучи я не прихильник зауважень в громадських місцях, але трохи складно це слухати.
Так емоційно і просто незамовкаючи.
От ви б щось сказали?
Тихомандражная
• 22 октября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Що стюардеса вам відповіла? Ви ж вже зверталися до неї?
Просто цікаво, при чому тут стюардеса ?
А_мій_самий_самий• 22 октября 2025
Некоторые авиакомпании Запрещают голосовые звонки, чтобы не мешать другим пассажирам, обычно можно писать сообщения но не говорить
загуглите ваши авиакомпании Какие правила насчёт этого
Просто каралева• 22 октября 2025
Ответ дляШвабристка
та нет - со стороны как раз гораздо виднее
Всі хворенькі так думають
Тихомандражная
• 22 октября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
О! Супер, дякую. Я вже долетіла, але інформація справді корисна.
Ms. Android• 22 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Хіба в літаках не треба вимикати телефон?
В бизнесе и в первом классе даже вай фай есть, в некоторых компаниях и в экономе его купить можно
Весела моль• 22 октября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Весела моль• 22 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
Всі хворенькі так думають
Та нет - все как раз так и есть . Вы не в теме опять
АгатаХристя• 22 октября 2025
Ответ дляХочу на Балі
А еще говорят женщины много говорят)))
Говорять чоловіки аби змістити фокус уваги із себе
Настасья Пицун• 22 октября 2025
Ответ дляТихомандражная
Просто цікаво, при чому тут стюардеса ?
Ви дійсно не розумієте? Якщо людина, яка сидить поруч з вами, або в приміщенні з вами, і поводить себе не по правилах, які є в кожному громадському місці загальноприйняті, то є персонал, до якого потрібно звернутись в першу чергу, і якій має вирішити це питання. Якщо людина не порушує цих правил, то питання до вас. Чому іншим та людина не заважає, не порушує, а вам - так? Я, судячи з вашого першого питання вирішила що людина занадто голосно розмовляє, лається, тим самим порушуючи спокій інших, тому моє питання є логічним. Якщо людина просто розмовляє, бубнить, не голосно, яка різниця, чи це вона телефоном буде робити, чи з сусідом поруч?
Сегодня сержусь• 22 октября 2025
Я б якусь ’гавкотню’ ввімкнула у телефоні, щоб перебивала звук говоруна.
Людина помічає лише аналогічний дискомфорт, зауваження то до лампочки.
постою_послушаю• 22 октября 2025
Ответ дляБува і таке
В самолёте имеет полное право разговоривать?
Я не стала развивать момент, что разговор по телефону. Не знаю нюансов, почему ему экипаж не запретил. Но именно разговаривать, пусть даже с рядом сидящим, имеет право хоть весь полет
Просто каралева• 22 октября 2025
Ответ дляВесела моль
І ви не виняток)))
Бува і таке• 22 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Имеет право,но это не прилично
Весела моль• 22 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
І ви не виняток)))
Так вы стрелочница впридачу ? 😂
Рогнеда Карповна• 22 октября 2025
Я б подумала, з ким давно не спілкувалася, а що сидіти слухати чужі розмови, можна й собі поговорити. Воно то може й не тактовно робити комусь зауваження, але й не закривати рота три години в громадському транспорті це якось теж не про почуття такту. То чого ’я’ маю бути тактовною, а всі інші, як їм зручно. Хіба автор у вас є ’вуха’ з гарним шумопоглинанням+ цікавий фільм, тоді вам може бути пофіг скільки він там рот не закриває.
Просто каралева• 22 октября 2025
Ответ дляВесела моль
Так вы стрелочница впридачу ? 😂
А ви з двох акків вєщаєте. Чи біполярка?
Забрала і не сказала• 22 октября 2025
Ответ для60 метрів сметани
А що каже по телефону? Хоч цікаве щось?
Блін, а наді мною ракети пройшли і я прокинулася. Теж захотілося за кордон
І не кажіть ото проблеми в деяких людей
Весела моль• 22 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
Вы реально стрелочница.
Ей про одно, а она - про свои диагнозы 🤡
Козяка-маляка• 22 октября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
А что уже можно не выключать телефоны во время полёта?
А_мій_самий_самий• 22 октября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
в самолетах уже вайфай раздают в салоне
Козяка-маляка• 22 октября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
в самолетах уже вайфай раздают в салоне
Капец, как я давно не летала(
Тихомандражная
• 22 октября 2025
Ответ дляЛивочка
avtor, a zvidky zvyazok? tyt na zemli ne zavzhdy dobre lovut
З вай фаю
Тихомандражная
• 22 октября 2025
Ответ дляЛивочка
te same.
Na litaky dostypnyi Wi Fi?
A yaka aviacompania?
Tochno ne ryinair
I tak, treba bylo scazaty stuardesi
Na litaky dostypnyi Wi Fi?
A yaka aviacompania?
Tochno ne ryinair
I tak, treba bylo scazaty stuardesi
Яка різниця, майже у всіх компаніях він доступний, не лоукостах
Просто каралева• 22 октября 2025
Ответ дляВесела моль
Вы реально стрелочница.
Удалено администрацией...