Раз одела не бу• 23 октября 2025
Какой ваш любимый товар в магазине Метро?
Ms. Анонимная• 23 октября 2025
Молоко мастер шеф. Чіпси норі постійно на гарній акції. Та і в принципі товари Метро
Сундучок с каникулами• 23 октября 2025
Весь не перелічити.
Люблю Метро, раз в тиждень їздимо завжди.
Интимная• 23 октября 2025
Риба червона свіжа, їх сир камамбер з зеленню, сардельки, хамон. До речі на сардельки зараз гарна ціна, 156 грн, і на хамон також 2 упаковки по 170 грам за 299,90 грн.
І ще, згущенка в жестяних банках файн лайн і бетоніт котам беру постійно тільки їх аро.
Stepa_nida• 23 октября 2025
Такс, з власних марок Метро:1. Свіжа риба (сібас чи дорадо, вже чищені, вакуумовані, лишається тільки запекти)
2. Горіхи фасовані, особливо фісташка та арахіс, суміш насіння для салатів
3. Тортильї, ну тут все ясно
4. Мигдалеве борошно для лоукарб випічки
5. Ну і нагетси - завжди є в нашій морозилці, в будь-якій незрозумілій ситуації дуже виручають
6. Сири слайсами, типу Мімолет чи Гауда
7. Салат чука у великих пакетах
З асортименту Метро, якого немає в магазинах поруч зі мною:
1. Фарш Salsus, єдиний який можу їсти з покупних
2. Панко у великих упаковках
3. Крем-сир Валіо з часником, чеддер Dublin Dairy
4. La Molisana макарони, особливо каламата
5. Гарний вибір Zewa паперових виробів
3. Тортильї, ну тут все ясно
6. Сири слайсами, типу Мімолет чи Гауда
7. Салат чука у великих пакетах
2. Панко у великих упаковках
5. Гарний вибір Zewa паперових виробів