Доставучая• 01 октября в 23:35
Якщо запізнюється інтерсіті до Польщі, на якому
Будуть виїжджати люди у зворотньому напрямку, чи значить це, що і виїжджаючи затримаються на такий самий час, може хто стикався? Дякую!
Виправлялочка• 01 октября в 23:47
нет. выезжающие задержатся на дольше. так как вагоны на таможне выпускают по очереди
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 октября в 23:58
Ми ще влітку 2022 попали в ситуацію, коли затримали наш інтерсіті, тому що попередній рейс тільки-но почав людей запускати.
Сиділи всі дружно кілька годин перед тим пропускним пунктом на вокзалі у Пшемислі, на травичці під деревами. Тоді ще волонтери працювали, бутербродами годували нас.
Баба Йога• 02 октября в 04:42
Наш потяг запізнився на три години, потім ми ще проходили прикордонників в Перемишлі години дві. Коли ми вийшли, то почали проходити прикордонників ті люди, хто повертався в Україну. От рахуйте, в них відправка затрималась на годин 7