Йшла біля школи і там зустріла 12 приблизно років хлопчика, який захотів з 41 тьотьою погратися в тцк.
Потім засоромився і відбіг в сторону.
То крах ілюзії поваги до старших чи просто треба було посміятися, підіграти?
Потім засоромився і відбіг в сторону.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 октября в 17:05
не сразу пойму, где смеяться
лучше бы он попросил у вас сигаретку
Natalia505• 23 октября в 17:18
Автор, це був просто жарт. Йому здавалось це смішним. Ніякого краху іллюзій не відбулось. Ви зробили те що вважали за потрібне. В бусік не сіли?