Коко Шанель• 24 октября 2025

Вам уже холодно дома?

Вам уже холодно дома? Мне очень холодно, не хочется вставать с кровати
ПАЦАНКА О• 24 октября 2025
Ответ дляПарасюха
у нас після вчорашнього прильоту на балконі рами і вікон немає, то одразу відчулося різке поохолодження в квартирі... До цього було все ок:(
Після таких смс аж незручно писати що у мене холодно (
Так хочеться підтримати Вас але розумію ,що слова підтримки нічого не вирішать
ДинамоКит• 24 октября 2025
Я начала надевать жилет мохнатый на худи, а дети ходят в футболках🤷🏻‍♀️
Капитошечка• 24 октября 2025
Вранці було +19, некомфортно, включила обігрівач
Весела бджілка• 24 октября 2025
Я сьогодні на вулиці знову нарозпашку, тепло.
Ms. Искренность• 24 октября 2025
Дня мене нормальна температура +18..+20 у кіннаті. Не холодно. Зараз не холодно надворі. З відкритим зранку вікном +17.
Навіть коли дають опалення, то вмикаємо собі не відразу.
Не розумію людей які люблять +25..+27.. то ходять у трусах та майках.
Ms. Искренность• 24 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Дубар.
У вас панелька?
МадамОхмури• 24 октября 2025
Нет, пока нормально. На улице сегодня +17, дома +21.
Престидижитатор• 24 октября 2025
Ответ дляMs. Искренность
У вас панелька?
Панелька, ще і бінго зібрала з першого поверху і кутової квартири, вдіваю кота у светр) Оце дали світло, зараз трохи погрію обігрівачем.
Капитошечка• 24 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Дубар.
жахливо
Не цілуюсь з бодуна• 24 октября 2025
16-17
Сейчас прогревала газом -18
Плита почти постоянно включена
КрестьянинДиор• 24 октября 2025
Ответ дляКокошинЭль
Я думаю це через сирість, у мене теж було 20, а відчуття, що 10. Увімкнула опалення і через декілька годин стало 21, але по відчуттям, то набагато тепліше.
Да, у нас влажность высока. У меня есть гигрометр.