куркулиха• 24 октября 2025
Чоловік заробляє меньше ніж я, питання відпочинку
Привіт, дівчата.
Я почала заробляти більше чоловіка. Коли я заробляла меньше нього, у відпустку їздили 50/50 +-. Коли почала більше заробляти, я перший час казала що я заплачу, але він намагався брати участь у фінансуванні. Зараз ми дійшли до того, що він не може фінансово (або не хоче) витрачатись на відпочинок. Тобто щоб нам відпочити сім´єю треба або мені за всіх заплатити, але він іноді це приймає, а іноді відмовляється. Або відпочивати з дитиною без нього. Це стосується всього, смаколиків, вихідних, відпустки.
На роботі у нього є можливість кар´єрного зростання, але він не хоче, тому що там токсичне серидовище (грубо кажучи). На своєму місці він +- на чілауті.
От я не знаю як мені бути. Сісти і сидіти дома з ним? Платити за нього? Чи відпочивати наче в мене немає чоловіка?
Дівчата, у кого схожа ситуація, які ваші дії?
У нього думаю +- 25 тис. ЗП, у мене +- 50.
куркулиха
• 24 октября 2025
Ответ дляКолишня муза
Вот эта модель 50/50 изначально провальная. Чувак себе расслабился и только себя обеспечивает. Ему хватает.
Ні так почалось, бо збирали на квартиру. Він відкладав на квартиру. Я купляла продукти. І приймала участь у фінансуванні відпустки. Він міг профінансувати відпустку в місце побюджетніше, а так я докладала і був більш якісний відпочинок.
Люблю джаз• 24 октября 2025
Ответ дляКолишня муза
Трохи не згодна. Так само чувак може розслабитися в сім´ї зі спільним бюджетом. Такому чуваку не потрібно більше при любому раскладі заробляти, бо йому на себе вистачає. На інших, в тому числі своїх дітей, пофіг
Колишня муза• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
Так он собрал на квартиру?
куркулиха
• 24 октября 2025
Ответ дляКолишня муза
Так он собрал на квартиру?
Так, квартиру купили.
Колишня муза• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
Так, квартиру купили.
Видите, не все вы договариваете. Прост вы стали в позу что больше зарабатываете. Вам удобно в целом оставаться в такой модели дележки
куркулиха
• 24 октября 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Спільну?
Куплена в шлюбі. Чоловік власник. Ми з дитиною прописані.
Люблю джаз• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
Головне, куплена у шлюбі. Обов´язково відкладайте гроші тайком
Гостра на язик• 24 октября 2025
У меня было 100, у мужа 40, но бюджет не делили. Сейчас буду уходить и сидеть у него на шее, потому что токсичное руководство.
дамаБезСобачки• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
Ні повага не пропала. Але я його не хочу як чоловіка. Бажання пропало до того як я почала більше заробляти і це сукупність факторів. Але я уходити поки що не збираюсь. Як просто людина він нічого. Саме як чоловік....думаю всі ми хочемо відчувати поряд з чоловіком захист, надійність. ,я цього не відчуваю.
А зможете так довго пробути з ним?
Є коханець?
дамаБезСобачки• 24 октября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
так вы оба очень мало зарабатываете
75 тис на сім´ю,є сім´ї з мінімалкою
Тим більше,власне житло є
КучМала• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
Ясно, перевожу ’как сосед по квартире он нормальный’
тогда
1 не афишировать свой доход - все сказаное будет использовано против ВАС - это вопрос времени
2 с него брать оллату на ребенка и быт
3 отдыхать самой с ребенком
тогда
2 с него брать оллату на ребенка и быт
3 отдыхать самой с ребенком
КучМала• 24 октября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
От потім не питайте мені, чому я без чоловіка)
Бо я жінка з квартирою, машиною, роботою і дитиною.
Мені дуже дивні такі відносини. Навіщо мені за когось платити?
Это нагло, подло и бестыже с ВАШЕЙ стороны! ПочАму кто-то должен мучиться и страдать и строчить темы: - как быть?
- как лечь?
- как стать? и как прогнуться?
- как мотивировать его делать то ШО он не хочет и не будет делать никогда?
- как прогнуться еще и больше?
а Вы в это время спокойно можете жить! А ну марш замуж! в строй обслуживать и мотивировать.. ишь, придумала ’муЗя нет и не хо’ марш замуж!
Ответ длякуркулиха
А за что уважаете?
Протру пилюку• 24 октября 2025
Нема у вас ніякого чоловіка. І справа не в тому що він зробляє недостатньо на вашу думку.
куркулиха
• 24 октября 2025
Ответ дляПротру пилюку
В мене було питання до людей у яких схожа ситуація, як вони відпочивають.
Протру пилюку• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
Був період коли заробляла тільки я. І думки не було вимагати щось з чоловіка, і оце 50/50 звучить кріпово, при умові спільного проживання.
Потринділиця• 24 октября 2025
Розлучіться, вашому чоловікові «таке» не потрібно, може знайде адекватну доки не пізно
куркулиха
• 24 октября 2025
Ответ дляПротру пилюку
А скільки цей період був?
куркулиха
• 24 октября 2025
Якщо Ви пропонували заплатити за відпочинок він завжди погоджувався відпочивати за Ваш рахунок?
А якщо не погоджувався, Ви не відпочивали чи відпочивали без нього?
Потринділиця• 24 октября 2025
В мене брат двоюрідний лікар, його дружина в мерії чиновниця, заробляє значно більше, ніколи не виникало питань щодо фінансів, ніколи, і відпочивають вони разом завжди і звісно, що в основному за її рахунок
куркулиха
• 24 октября 2025
Ответ дляПотринділиця
Ну так і він погоджувався. А якщо чоловік не погоджується їхати за її кошт, то дружині не відпочивати, це ж теж дивно що є сім´я, яка відпочиває окремо від чоловіка?
Потішаюся• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
У него есть бронь от работы?
Люблю джаз• 24 октября 2025
Ответ дляПотринділиця
Ви описали геть іншу ситуацію. Чи вони теж 50/50, і період, коли його дружина заробляла менше вона все одно оплачувала 50% від витрат. Так?
Губка Боб• 25 октября 2025
Не уявляю, щоб я тратилася хоть на копійку , коли чоловік заробляв більше чи менше. Чоловік дбає про сім’ю незалежно від мого достатку (хоть він був набагато більше, зараз у нього більше дохід).