мегамоСГ• 24 октября 2025
Пробник духів 5 мл без распилювача
Назбиралася купа пробників духів на 5 мл.пальцями не дуже зручно наносити,переливати в атомайзер не дуже хочу,подобаються маленькі флакони.чи можна якось впихнути міні розпилювач ? Хтось пробував?))
Жена_КотораяСтена• 24 октября 2025
берете шприц мелкий иголкой набираете и потом впихиваете в распылитель
мегамоСГ
• 24 октября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ні,я хочу залишити в маленьких флаконах,там просто відкриті отвори.купувала в дьюті - фрі,такі дорожні набори,типу декілька запахів однієї фірми.
Жена_КотораяСтена• 24 октября 2025
Ответ длямегамоСГ
ну пробуйте, конечно😉 можете расплавить пластмассовую часть и по размеру впихнуть.
Почекуха• 24 октября 2025
Ответ длямегамоСГ
У Вас как-то много хотелок. Я себе накупила на Али атомайзеров и понравившиеся виолки перелила в них.