Тушьмушьнюшь• 24 октября в 21:36

Теплі країни, хотіли щоб в Україні були такі ж погодні умови?

Тепла зима, сонячні дні, листя на деревах зелені і травичка круглий рік
Хата на мати• 24 октября в 21:37
Я хочу в Миколаєві погоду, як в Ірландії
18 мнеУЖЕ• 24 октября в 21:38
Ні, бо куди я подіну пуховики, чоботи з овчиною, ковдри і флісову постіль з піжамними штянами?
Коленная ложечка• 24 октября в 21:38
Хотіла б , щоб було і не жарко і не холодно, плюс 20-25 круглий рік.
дамаАмстердама• 24 октября в 21:38
Ой нет, я люблю смену сезонов
Дівчина Гілмор• 24 октября в 21:39
Да да да
Mrs.Sexuality• 24 октября в 21:39
Нет
Только сегодня говорила об этом с мужем - смена сезонов прекрасна
Скользкая• 24 октября в 21:40
Ответ дляХата на мати
Так в Миколаєві зараз як в Ірландії)
Тепло, волого і дощ з грозою.
Подтяжка• 24 октября в 21:40
Нет, меня полностью устраивает наш климат
ПампушОК• 24 октября в 21:40
Ні ,мені подобається зима щоб снігу побільше і мороз -20
Екатерина27• 24 октября в 21:40
Ответ дляПампушОК
И срака с отоплением.
Хата на мати• 24 октября в 21:40
Ответ дляСкользкая
Так в Миколаєві зараз як в Ірландії)
Тепло, волого і дощ з грозою.
А влітку?
So_so• 24 октября в 21:41
Нет. Я люблю смену сезонов.
Вимагаю спілкування• 24 октября в 21:41
Хотела бы зиму без снега и не меньше 10 15 градусов. Люблю такую погоду. И солнце.
ДелайКак_Я• 24 октября в 21:42
Да, хотела бы, и чтобы вода в днепре как на мальдивах😆
Скользкая• 24 октября в 21:42
Про теплий клімат: донька живе фактично в тропіках, дуже хоче хоч якусь зміну сезонів, особливо неприємно Різдво і НР святкувати.
ПампушОК• 24 октября в 21:45
Ответ дляЕкатерина27
И срака с отоплением.
Мова не про опалення, кажу які зими люблю, я жила в країні де цілий рік літо чуть не здуріла від одноманітної картинки.
Скользкая• 24 октября в 21:46
Ответ дляХата на мати
А влітку?
Так, з нашим літом треба щось робити(
Ооо, до речі, читала сьогодні в якомусь з миколаївських тг каналів, що наші планують чи то в ОАЕ, чи в Саудівської Аравії переймати досвід по розпиленню хмар, що сприяє поліпшенню клімата та урожайності))
Ну а шо - унікальний, єдиний в Україні водогін вже збудували, час для нового проекта по розпиленню хмар))
So_so• 24 октября в 21:47
Ответ дляПампушОК
И мне )
ХаДиДиШь• 24 октября в 21:47
Хотелось бы меньше этого ужасного ветра, который кожу с лица сдувает ( Днепр )
ПампушОК• 24 октября в 21:48
Ответ дляSo_so
И мне )
О клас ,ялинки в снігу і щоб сонце очі сліпило а сніг рипів під ногами❤️
люблю_тортики• 24 октября в 21:51
Не все так просто з теплими країнами. Я маю близьку родичку, яка живе в такій 20+ років, бувала в неї. Півроку дуже чудово, але спекотно трохи. Все зелено, купа парків з рідкісними птахами і тваринами. А потім ’зима’ дощі л´ють безперестанку по декілька днів. Одежа не встигає сохнути. Точніше вона просто не сохне. Звичайні сорочки з бавовняними нитками розлазиться по шву. Взуття теж, тому там одежа зшита синтетичними нитками.
І навіть якщо дощ не льє днями,він обов´язково починається вночі,припиняється вдень,в на вечір знову збираються хмари і дощ.От так приблизно півроку.
люблю_тортики• 24 октября в 21:52
Де мені сподобалось, так це в Лівані. Єдине мало зелені, а так тепленько і без злив.
НаливайКа• 24 октября в 21:56
Це моя мрія, ненавиджу цю мряку і сірість, час депресняку
автор Тушьмушьнюшь • 24 октября в 21:58
Ответ длялюблю_тортики
Це де ваша родичка живе? Може їй машинку купити яка одяг сушить?
Кумася• 24 октября в 21:58
Хочу климат, как в Кении
Коленная ложечка• 24 октября в 22:02
Ответ дляПампушОК
І не боїтесь, що опалення не буде? Зараз зима й холода нічого крім страху їх не пережити не викликають.
Тоска в носках• 24 октября в 22:03
Так.
Задовбав наш клімат
Нема тепла нормального
А я кумедна• 24 октября в 22:03
Ответ дляХата на мати
ви були в Ірландіі??
Тоска в носках• 24 октября в 22:05
Ответ дляЕкатерина27
И срака с отоплением.
І війна на тридцять років
І мобілізація
І удари
І відключення

Ви ж сюди виключно потошнити приходите?
Хата на мати• 24 октября в 22:10
Ответ дляА я кумедна
ви були в Ірландіі??
Тиждень тому ) Ну ясно, що туристична поїздка не покаже всієї картини. Але інформація по температурі в Дубліні протягом року мені сподобалась, як і погода протягом нашої поїздки.
Похмуро, не холодно, не жарко. Трохи подощило. Жодного сонця за всі дні, зелена трава. Мої очі відпочивали