Гарантую неперелевки• 12 октября в 14:04
росіяни на відпочинку
Розкадіть, де відпочивали цього року і чи було багато росіян там? Якщо так, то як вони себе поводять по відношенню до українців??
Дуже хочеться в Туреччину, але не хочеться конфліктів.
Анти-анонім• 12 октября в 14:05
Откуда должен быть конфликт? Или вы планируете первая его начать?
Просто красавица• 12 октября в 14:05
В Хорватії минулого року теж мало
Більше було на Кіпрі, але менше, ніж я очікувала
ЭтаваНиМожетБыть• 12 октября в 14:06
Ответ дляАнти-анонім
Та вже почала. Тролиха
Гарантую неперелевки
• 12 октября в 14:07
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У аас на лобі написано,що ви з України? Зітріть
Тобто той факт, що ми говоримо українською мовою в повсякденному житті треба стерти???
Да, я блондинка!• 12 октября в 14:07
Ответ дляГарантую неперелевки
Орете на весь отель и пляж?
Просто красавица• 12 октября в 14:07
Хворі завжди десь будуть
В Болгарії ( розказувала подруга) бігав дід.і кричав ’ми сегодня бомбили Киев’
Гарантую неперелевки
• 12 октября в 14:08
Ответ дляАнти-анонім
Ні, я не планую його починати, але ж люди є різні..
Мальдивирую• 12 октября в 14:09
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну так говорите на русском там
Просто красавица• 12 октября в 14:09
Ответ дляГарантую неперелевки
Не їдьте в Туреччину. Їдьте де їх менше і взагалі про це не думайте
Анти-анонім• 12 октября в 14:10
Ответ дляГарантую неперелевки
Да говорите, как хотите, главное, не рассказывайте другим, что им нужно говорить и на каком языке
Коржик• 12 октября в 14:11
Та пофиг им на украинцев, украинцам на них. Везде их много, если переживаете, то не выезжаете никуда
ЭтаваНиМожетБыть• 12 октября в 14:12
Ответ дляГарантую неперелевки
А конфлікти до чого?
Конфиденциальность• 12 октября в 14:13
Ответ дляДа, я блондинка!
В Италии мало было, в Хорватии не наблюдала их вообще
Ми також були в Хорватії, за два тижні жодного в готелі не зустріла. Слава Богу
Конфиденциальность• 12 октября в 14:13
Ответ дляМальдивирую
Ну так говорите на русском там
З якої радості?
Анти-анонім• 12 октября в 14:13
Ответ дляГарантую неперелевки
Люди везде есть разные. Если вам нужен конфликт, то вы его получите везде, и в Турции, и в Карпатах, и в Одессе
Коржик• 12 октября в 14:13
Ответ дляКонфиденциальность
А если бы встретили, что было бы?
Анти-анонім• 12 октября в 14:14
Ответ дляМальдивирую
Ну так говорите на русском там
Вы правда верите, что она при этом сойдёт за русскую?
Конфиденциальность• 12 октября в 14:15
Ответ дляКоржик
А если бы встретили, что было бы?
Нічого, просто приємного мало їх біля себе бачити да ще й чути.
Минулого року в Іспанії одні з нами навіть подружитися біля басейну намагвлися. Але з першого речення заявили, що вони білоруси і живуть в Німеччині багато років. Наче виправдовувалися, але далі кількох фраз наше знайомство не пішло
Херсон це Україна• 12 октября в 14:15
В принципе в ес их меньше, чем в турции и египте. Вот и выбирайте страну
Весела бджілка• 12 октября в 14:16
Ответ дляГарантую неперелевки
На холєру їдите з таким настроєм? Дома сидіть .
Конфиденциальность• 12 октября в 14:17
Ответ дляХерсон це Україна
Так, подруга цього року з донькою в Туреччині була, каже жах. Їх повно, бухають, кричать. І це не просто москалі, а «герої сво». Гидко
Тому ми поки вирішили Туреччину відкласти на кращі часи. Так відпочивати я не хочу. Знайшла альтернативи, де їх в рази менше
Херсон це Україна• 12 октября в 14:22
Ответ дляКонфиденциальность
Ну логічно, що усі ті рашики, які раніше були з тур. візами в європі, зараз пруться в туреччину. Ще одна причина, чому я не поїду в ту хитропопу країну зі старим диктатором
Дюймовочка• 12 октября в 14:27
Ответ дляГарантую неперелевки
Ви зараз зібралися до Туреччини?
Сезон, як все …
Цього року в Болгарії - не було жодного кацапа !
Сезон, як все …
Бюст Березуцкого• 12 октября в 14:36
Ответ дляГарантую неперелевки
Да кому вы вообще всрались в другой стране на отдыхе
Бюст Березуцкого• 12 октября в 14:39
Ответ дляКонфиденциальность
Подруга не п-дит часом? Военные у них не выездные