Анонім-ка• 25 октября в 17:01
Брать пальто чи нє?
Фляшунька• 25 октября в 22:28
Ответ дляА я нівроку
Ну так обратите внимание, что зеркало грязное и залапанное. И нет фильтров.
Жертвы красивой картинки. Вживую оно явно выглядит иначе. Это видно даже на таком фото. И с обувью все нормально.
А причем тут зеркало?😊
А я нівроку• 25 октября в 22:30
Ответ дляФляшунька
А причем тут зеркало?😊
При том, что люди уже перестали воспринимать реальность. Видят себя и других только под фильтрами и блюром. В своих фантазиях, то есть.
Фляшунька• 25 октября в 22:33
Ответ дляА я нівроку
Блюрь не блюрь, а автора сие пальто не украшает
А я нівроку• 25 октября в 22:35
Ответ дляФляшунька
Почему так решили, если не секрет?
Попробуйте себя сфотографировать в вашей новой лакшери одежде без фильтров в отражении грязного зеркала и при «дневном» искусственном свете, и получите то же самое, если не в разы хуже.
Анонім-ка
• 25 октября в 23:23
Ответ дляФляшунька
Не покупаю вещи в масс маркете, ваш стеклянный шар вас обманул))
А де ви купуєте? Ну аркет і кос так, масс маркет. Але якістю я задоволена повністю. Я купувала раніше більш брендові речі, але зрозуміла що якість це не про бренди. Бренди про лого. Так матеріали норм. Але нічим не кращі того ж кос. Звісно може ви ходите в пальто лоро піана, то може воно там якесь більш якісне в чомусь.
Фляшунька• 25 октября в 23:36
Ответ дляАнонім-ка
В cos я купую лише шапки та шарфи з кашеміру, якість кашеміру у них дійсно беззаперечна, а одяг для меня незрозумілий, занадто арт-обʼєкти і не мій стиль.
Одяг якщо верхній, то це peuterey, woolrich, nour hammour, косухи з Allsaints, Sandro, maje. Саме пальто таких класичних я зараз не маю, тому що за кермом з ранку до вечора, але дивилася би у бік Макс Мари. Я зараз сама в пошуку якогось теплого пуфера на кожен день, онлайн щось я нічого не змогла вибрати, складно оцінити тип тканини по фото, треба їхати в оффлайн. Але я люблю саме речі, що прикрашають, виглядають новими, якісні, з гарною посадкою, іноді краще нічого не куплю, аніж піду на компроміс.
Анонім-ка
• 25 октября в 23:45
Ответ дляФляшунька
Я дивилась пальто Макс мара. Якість у кос і аркет більше сподобалась.
Фляшунька• 25 октября в 23:53
Ответ дляАнонім-ка
Не буду стверджувати, тому що весь мій досвід з ММ це пальто у моїх подружок. Я поки більш на спорті в декреті.
А я нівроку• 26 октября в 14:05
Ответ дляФляшунька
Макс Мара, даже самая дорогая линия, не стоит своих денег, исходя из моего личного опыта.