Лялькодзьоб• 15 октября в 19:54
Пальто чи куртка на зиму
Покажіть свої фаворити.
Хочеться щось таке едакоє, щоб і під костюм спортивний, і під чобітки підходило. І щоб капюшон
Чи це я багато хочу?
Перемелица• 15 октября в 19:58
Не має такого.
Хоча пальто пуховик зараз в трендах. Але це без карюшона
Не прохожу мимо• 15 октября в 19:59
У меня HH удлинённая куртка, больше как пальто. Оооочень тёплая, непродуваемая. Классическую обувь я не ношу. А под обычные отлично. Мега довольна.
Секс-Бомба• 15 октября в 20:02
ДлинноНожка• 15 октября в 20:04
Ответ дляСекс-Бомба
Хочу это пальто, но оно даже без подкладки😭
А до весны может уже его не будет 🥲
красиво)
Тримбулька• 15 октября в 20:05
Ответ дляСекс-Бомба
Никакой пуховик не подойдет под женственные ботинки еще и каблук
Ось такого плану кашемірові, як на мене, можна
Секс-Бомба• 15 октября в 20:07
Ответ дляТримбулька
Всеравно под длинное пальто можно одеть что угодно, под такую куртку нетч
Кукусики• 15 октября в 20:09
В тонком пуховом пальто Юникло всю прошлую осень и зиму проходила. Надеюсь, эта зима тоже будет не сильно холодной.
Лялькодзьоб
• 15 октября в 20:12
Ответ дляТримбулька
Я такі дивилася, але вони були ще з хутром. Мене зупиняє відсутність капюшону. А в шапці я собі ну дуже не подобаюсь
Лялькодзьоб
• 15 октября в 20:12
Ответ дляSo_so
У меня обычный пуховик, к классической обуви совсем не подходит.
В мене подібний є, але довший, чорного кольору.
Как нефиг делать• 15 октября в 20:13
Ответ дляСекс-Бомба
А до весны может уже его не будет 🥲
Красивое пальто. Дорого?
Лялькодзьоб
• 15 октября в 20:13
Ответ дляСекс-Бомба
Ну це може бути якась дублянка чи куртка з пальто вої тканини. Але без хутра, або з невеличким по типу овчини
Секс-Бомба• 15 октября в 20:14
Ответ дляКак нефиг делать
Красивое пальто. Дорого?
Около 15 тыс
Секс-Бомба• 15 октября в 20:15
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну да. Дубленка натуральная стоит немалых денег.
Лялькодзьоб
• 15 октября в 20:22
Ответ дляСекс-Бомба
А до весны может уже его не будет 🥲
Гарне
Секс-Бомба• 15 октября в 20:35
Ответ дляКумася
Дорого
Недешево. Но я посмотрела почем наши бренды продают, с нормальным составом. Еще дороже.
СКИБИДЫШь• 15 октября в 20:44
Ответ дляСекс-Бомба
Достаточно итальянских моделей с подходящим кроем
Лялькодзьоб
• 15 октября в 20:46
Ответ дляСекс-Бомба
Бачила дублянку по типу сорочки, довгу. Там навіть на відео видно, яка вона тоненька та мʼякенька. Але знову ж таки, верх, як у сорочки, це треба шарф чи шапку і вже весь вигляд пропав
Кумася• 15 октября в 20:49
Ответ дляСекс-Бомба
Вы правы. Я посмотрела вот моя куртка geox и тоже уже 14 тысяч цена. Я в январе брала дешевле было
Лялькодзьоб
• 15 октября в 20:50
Ответ дляСекс-Бомба
Я італійське пальто дивилася: 50 відсотків вовни, ціна-10 тис
Лялькодзьоб
• 15 октября в 20:56
Ответ дляnjasha
Тонке, маю схоже з массімо , два рази вділа. Купила пухан 😂
Зате в подібному відчуваєш себе такою леді.
Я зараз зараз ходжу в спортивній, мембрана. Так, тепло, вітер зовсім не продуває, але, як підліток. Таке. Хочеться чогось такого ошатного і щоб не на один раз. І щоб стильно, але й тепло
Тримбулька• 15 октября в 22:40
Ответ дляСекс-Бомба
Не дай Бог мати єдину річ під яку необхідно щоб все підійшло
Секс-Бомба• 15 октября в 22:48
Ответ дляТримбулька
Кто писал про единственную? Ваша фантазия?