Соседушка• 25 октября в 21:06
В якому фінансовому становищі ви зараз?
Незабаром кінець року, які підбиваєте підсумки?!
Саджу все зарання• 25 октября в 21:07
По міркам порадниць, я вже померла з голоду, під забором, наївшись макаронів і хліба. У вінку, одягнена в секонд.
Хитрый Лис• 25 октября в 21:11
Ответ дляТворог для розжига
Ні на що не вистачає(
Немає кредитів, це радує
Полностью с вами согласна
Фиктивная• 25 октября в 21:11
Ответ дляаромат Жука
Ничего не подбиваю. Зачем?
Да как-бы и рано ещё что-то подбивать
Саджу все зарання• 25 октября в 21:11
Насправді, автор. Майже закінчили веранду. Купую і саджаю дерева, активно.Боргів не маю, як і кредитів. Зараз це важливо.
Зайченя• 25 октября в 21:12
Всё нормально , на все базовые потребности и немного отложить хватает. Но я не в Украине.
Незламна• 25 октября в 21:14
Стан між проєктами. Вимушена відпустка за свій рахунок. Раніше разом з чоловіком на наші зарплати змогли купити квартиру по акції (знижка, якщо платиш одразу 100%). Тепер по акції беру їжу, секонд і побутову хімію.
Фиктивная• 25 октября в 21:15
Ответ дляБочка порохУ
Діла шли не те, шо х@йово, но і не сказать, шо хорошо...
Сильно!)
аромат Жука• 25 октября в 21:16
Ответ дляФиктивная
Да как-бы и рано ещё что-то подбивать
Та я этого никогда не делаю
Саджу все зарання• 25 октября в 21:18
Ответ дляЦвірінь
Зп13 тис
Працюючих скільки людей в родині?
Аноним НаВсеГда• 25 октября в 21:18
Нічого не підбиваю. Минулий рік по серпень відкладала кошти на навчання сину. Щоб рік перестрахувати. На наступний рік не відкладаю , нехай вже сам заробляє. То поки грошей норм. Але аже старший збирається одружуватися, треба збирати знову🤣
Цвірінь• 25 октября в 21:18
Ответ дляСаджу все зарання
Працюючих скільки людей в родині?
Я одна
ПуГоФФка• 25 октября в 21:28
Зарплата 1500$,квартира під здачу, і співвласник маленького бізнесу. Все ок.
Аноним НаВсеГда• 25 октября в 21:33
Ответ дляДівчина Гілмор
Варю уху з хребтів
Обожнюю їх запікати
ЦібаФу• 25 октября в 21:53
В повній ж.. одна фірма прикрилася бо податковій тре занести, то дешевше закрити. Інша на мінімалці. Тобто гарно що за аренду сплачено на 2 міс вперед. Шукаю поки глухо((
Ms. Похвала• 25 октября в 22:03
Ответ дляПомидорина
С лёгкостью могу выбросить верхний лист капусты
Вы сделали мой день
Бочка порохУ• 25 октября в 22:17
Ответ дляПомидорина
Вы прям из семьи богатой!
Леди_на_драндулете• 25 октября в 22:25
Ответ дляБочка порохУ
Хорово